ADDA

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 11:58, 28 wrz 2022
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 12:03, 28 wrz 2022
Dracon (Dyskusja | wkład)
(ADDA r.i.p. :()
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
 +{{ImgFrm|http://atariki.krap.pl/images/0/05/ADDA-scrn.png|http://atariki.krap.pl/images/1/1b/ADDA-scrn_mini.jpg|A.D.D.A. jak jeszcze działała...}}
A-tari D-emoscene - DA-tabase czyli A.D.D.A. to dawna inicjatywa stworzenia atarowskiego odpowiednika bazy CSDB, gdzie można znaleźć (prawie) wszystko, co dotyczy atarosceny (szczególnie prace grafików). A-tari D-emoscene - DA-tabase czyli A.D.D.A. to dawna inicjatywa stworzenia atarowskiego odpowiednika bazy CSDB, gdzie można znaleźć (prawie) wszystko, co dotyczy atarosceny (szczególnie prace grafików).
Ogłoszona i uruchomiona w okolicach początku drugiej dekady XXI wieku, niestety nie przetrwała do dnia dzisiejszego. Ogłoszona i uruchomiona w okolicach początku drugiej dekady XXI wieku, niestety nie przetrwała do dnia dzisiejszego.

Wersja z dnia 12:03, 28 wrz 2022

ADDA-scrn.png
A.D.D.A. jak jeszcze działała...

A-tari D-emoscene - DA-tabase czyli A.D.D.A. to dawna inicjatywa stworzenia atarowskiego odpowiednika bazy CSDB, gdzie można znaleźć (prawie) wszystko, co dotyczy atarosceny (szczególnie prace grafików). Ogłoszona i uruchomiona w okolicach początku drugiej dekady XXI wieku, niestety nie przetrwała do dnia dzisiejszego.

Linki


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools