ADDA

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 10:03, 30 wrz 2022
Dracon (Dyskusja | wkład)
(Linki - AOL)
← Previous diff
Aktualna wersja
Dracon (Dyskusja | wkład)
(CSDB rulez!)
Linia 1: Linia 1:
{{ImgFrm|http://atariki.krap.pl/images/1/1b/ADDA-scrn_mini.jpg|http://atariki.krap.pl/images/0/05/ADDA-scrn.png|A.D.D.A. jak jeszcze działała...}} {{ImgFrm|http://atariki.krap.pl/images/1/1b/ADDA-scrn_mini.jpg|http://atariki.krap.pl/images/0/05/ADDA-scrn.png|A.D.D.A. jak jeszcze działała...}}
-A-tari D-emoscene - DA-tabase czyli A.D.D.A. to dawna inicjatywa stworzenia atarowskiego odpowiednika bazy CSDB, gdzie można znaleźć (prawie) wszystko, co dotyczy atarosceny (szczególnie prace grafików).+A-tari D-emoscene - DA-tabase czyli A.D.D.A. to dawna inicjatywa stworzenia atarowskiego odpowiednika bazy [https://csdb.dk/ CSDB], gdzie można znaleźć (prawie) wszystko, co dotyczy atarosceny (szczególnie prace grafików).
Jednym z trójki pomysłodawców był [[Kaz]]. Jednym z trójki pomysłodawców był [[Kaz]].
Ogłoszona i uruchomiona w okolicach początku drugiej dekady XXI wieku, niestety nie przetrwała do dnia dzisiejszego. Przyczyną była nienaprawialna ponoć awaria "silnika" bazy danych tamże. Ogłoszona i uruchomiona w okolicach początku drugiej dekady XXI wieku, niestety nie przetrwała do dnia dzisiejszego. Przyczyną była nienaprawialna ponoć awaria "silnika" bazy danych tamże.

Aktualna wersja

ADDA-scrn_mini.jpg
A.D.D.A. jak jeszcze działała...

A-tari D-emoscene - DA-tabase czyli A.D.D.A. to dawna inicjatywa stworzenia atarowskiego odpowiednika bazy CSDB, gdzie można znaleźć (prawie) wszystko, co dotyczy atarosceny (szczególnie prace grafików). Jednym z trójki pomysłodawców był Kaz. Ogłoszona i uruchomiona w okolicach początku drugiej dekady XXI wieku, niestety nie przetrwała do dnia dzisiejszego. Przyczyną była nienaprawialna ponoć awaria "silnika" bazy danych tamże.

Linki


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools