AMC-Verlag

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 13:39, 7 sty 2019
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 13:41, 7 sty 2019
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Założona przez Armin Stürmera (zasłużonego niemieckiego atarowca) firma software'owa, z siedzibą w Wiesbaden, która wydała kilka komercyjnych gier na Atari XL/XE. Aktywna od drugiej ok. połowy lat 80. XX do (przedwczesnej) śmierci założyciela w 1998 r.+Założona przez Armina Stürmera (zasłużonego niemieckiego atarowca) firma software'owa, z siedzibą w Wiesbaden, która wydała kilka komercyjnych gier na Atari XL/XE. Aktywna od drugiej ok. połowy lat 80. XX do (przedwczesnej) śmierci założyciela w 1998 r.
Od 2003 r. wszystkie tytuły wydane przez tę firmę mają status ''freeware''. Od 2003 r. wszystkie tytuły wydane przez tę firmę mają status ''freeware''.
AMC-Verlag miała na koncie również rozwiązania sprzętowe, m.in. rozszerzenie Stereo-Blaster. AMC-Verlag miała na koncie również rozwiązania sprzętowe, m.in. rozszerzenie Stereo-Blaster.

Wersja z dnia 13:41, 7 sty 2019

Założona przez Armina Stürmera (zasłużonego niemieckiego atarowca) firma software'owa, z siedzibą w Wiesbaden, która wydała kilka komercyjnych gier na Atari XL/XE. Aktywna od drugiej ok. połowy lat 80. XX do (przedwczesnej) śmierci założyciela w 1998 r. Od 2003 r. wszystkie tytuły wydane przez tę firmę mają status freeware. AMC-Verlag miała na koncie również rozwiązania sprzętowe, m.in. rozszerzenie Stereo-Blaster.

Odnośniki zewnętrzne


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools