ASMA

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 18:08, 11 gru 2004
Mikey (Dyskusja | wkład)
(wywalilem info o pluginie xmms ktore dodal azbest, jest do tego kategoria programy na pc)
← Previous diff
Wersja z dnia 18:18, 11 gru 2004
Tebe (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-'''A'''tari '''S'''ap '''M'''usic '''A'''rchive - projekt stworzenia najbardziej kompletnego archiwum utworów muzycznych z Atari, zapoczątkowany i nadzorowany przez [[PG]]<br>+'''A'''tari '''S'''ap '''M'''usic '''A'''rchive - projekt stworzenia najbardziej kompletnego archiwum utworów muzycznych z Atari, zapoczątkowany i nadzorowany przez [[PG]]. Pierwowzorem tego projektu jest komodorowski [[HVSC]].
 + 
 +<br>
 + 
Dzięki użyciu formatu plików [[SAP]] utworów możemy słuchać na wielu platformach (np. PC, MIPS, Amiga, Atari ST) za pomocą [[odtwarzacz SAP|odtwarzaczy SAP]] które również można pobrać ze strony projektu.<br> Dzięki użyciu formatu plików [[SAP]] utworów możemy słuchać na wielu platformach (np. PC, MIPS, Amiga, Atari ST) za pomocą [[odtwarzacz SAP|odtwarzaczy SAP]] które również można pobrać ze strony projektu.<br>
-Na chwilę obecną w '''ASMA''' znajduje się prawie 2000 utworów, począwszy od klasyków z gier a skończywszy na ścieżkach dzwiękowych z dem oraz incydentalnych utworów najprzeróżniejszych autorów. +Na chwilę obecną w '''ASMA''' znajduje się prawie 2000 utworów, począwszy od klasyków z gier a skończywszy na ścieżkach dźwiękowych z dem oraz incydentalnych utworów najprzeróżniejszych autorów.
Strona domowa: http://asma.atari.org Strona domowa: http://asma.atari.org

Wersja z dnia 18:18, 11 gru 2004

Atari Sap Music Archive - projekt stworzenia najbardziej kompletnego archiwum utworów muzycznych z Atari, zapoczątkowany i nadzorowany przez PG. Pierwowzorem tego projektu jest komodorowski HVSC.


Dzięki użyciu formatu plików SAP utworów możemy słuchać na wielu platformach (np. PC, MIPS, Amiga, Atari ST) za pomocą odtwarzaczy SAP które również można pobrać ze strony projektu.
Na chwilę obecną w ASMA znajduje się prawie 2000 utworów, począwszy od klasyków z gier a skończywszy na ścieżkach dźwiękowych z dem oraz incydentalnych utworów najprzeróżniejszych autorów.

Strona domowa: http://asma.atari.org

Personal tools