Bocianu

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 09:57, 1 wrz 2022
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 19:12, 18 wrz 2022
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Wojciech "Bocianu" Bociański. Programista z zawodu, muzyk z zamiłowiania (udziela się w zespole "[[Brothers in ATRs]]").+Wojciech "Bocianu" Bociański. Rocznik 1975. Programista z zawodu, muzyk z zamiłowania (udziela się w zespole "[[Brothers in ATRs]]").
Znany z dobrej musztardy domowej roboty, kilku małych gier oraz przydatnych programów użytkowych np. ARTur (wygodny, nowoczesny Znany z dobrej musztardy domowej roboty, kilku małych gier oraz przydatnych programów użytkowych np. ARTur (wygodny, nowoczesny
edytor do tworzenia ciekawych grafik znakowych w kodach [[ATASCII]]). Od lata 2020 r. zasilił szeregi grupy [[Tristesse]]. edytor do tworzenia ciekawych grafik znakowych w kodach [[ATASCII]]). Od lata 2020 r. zasilił szeregi grupy [[Tristesse]].
Aktywny również na polu gier, na uwagę zasługuje jego [[Flob]]. Aktywny również na polu gier, na uwagę zasługuje jego [[Flob]].
- 
==Linki== ==Linki==
Linia 9: Linia 8:
* [https://gitlab.com/bocianu bocianu-GitLab] * [https://gitlab.com/bocianu bocianu-GitLab]
-{{stub}} 
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]

Wersja z dnia 19:12, 18 wrz 2022

Wojciech "Bocianu" Bociański. Rocznik 1975. Programista z zawodu, muzyk z zamiłowania (udziela się w zespole "Brothers in ATRs"). Znany z dobrej musztardy domowej roboty, kilku małych gier oraz przydatnych programów użytkowych np. ARTur (wygodny, nowoczesny edytor do tworzenia ciekawych grafik znakowych w kodach ATASCII). Od lata 2020 r. zasilił szeregi grupy Tristesse. Aktywny również na polu gier, na uwagę zasługuje jego Flob.

Linki

Personal tools