Bocianu

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 20:59, 18 wrz 2022
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Dracon (Dyskusja | wkład)

Linia 1: Linia 1:
{{imgfrext|http://archiwum.ha.art.pl/images/stories/autorzy/wojciech_bocianski.png}} {{imgfrext|http://archiwum.ha.art.pl/images/stories/autorzy/wojciech_bocianski.png}}
Wojciech "Bocianu" Bociański. Rocznik 1975. Programista z zawodu, muzyk z zamiłowania (udziela się w zespole "[[Brothers in ATRs]]"). Wojciech "Bocianu" Bociański. Rocznik 1975. Programista z zawodu, muzyk z zamiłowania (udziela się w zespole "[[Brothers in ATRs]]").
-Znany z dobrej musztardy domowej roboty, kilku małych gier oraz przydatnych programów użytkowych np. ARTur (wygodny, nowoczesny+Znany z dobrej musztardy domowej roboty, kilku gier (na uwagę zasługuje jego [[Flob]]) oraz przydatnych programów użytkowych np. ARTur (wygodny, nowoczesny
edytor do tworzenia ciekawych grafik znakowych w kodach [[ATASCII]]). Od lata 2020 r. zasilił szeregi grupy [[Tristesse]]. edytor do tworzenia ciekawych grafik znakowych w kodach [[ATASCII]]). Od lata 2020 r. zasilił szeregi grupy [[Tristesse]].
-Aktywny również na polu gier, na uwagę zasługuje jego [[Flob]]. Posiadacz [[Eclaire]].+Posiadacz [[Eclaire]].

Aktualna wersja

wojciech_bocianski.png

Wojciech "Bocianu" Bociański. Rocznik 1975. Programista z zawodu, muzyk z zamiłowania (udziela się w zespole "Brothers in ATRs"). Znany z dobrej musztardy domowej roboty, kilku gier (na uwagę zasługuje jego Flob) oraz przydatnych programów użytkowych np. ARTur (wygodny, nowoczesny edytor do tworzenia ciekawych grafik znakowych w kodach ATASCII). Od lata 2020 r. zasilił szeregi grupy Tristesse. Posiadacz Eclaire.


Linki

Personal tools