Bocianu

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 19:15, 18 wrz 2022
Dracon (Dyskusja | wkład)
(rysopis poszukiwanego ;))
← Previous diff
Wersja z dnia 19:18, 18 wrz 2022
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 3: Linia 3:
Znany z dobrej musztardy domowej roboty, kilku małych gier oraz przydatnych programów użytkowych np. ARTur (wygodny, nowoczesny Znany z dobrej musztardy domowej roboty, kilku małych gier oraz przydatnych programów użytkowych np. ARTur (wygodny, nowoczesny
edytor do tworzenia ciekawych grafik znakowych w kodach [[ATASCII]]). Od lata 2020 r. zasilił szeregi grupy [[Tristesse]]. edytor do tworzenia ciekawych grafik znakowych w kodach [[ATASCII]]). Od lata 2020 r. zasilił szeregi grupy [[Tristesse]].
-Aktywny również na polu gier, na uwagę zasługuje jego [[Flob]].+Aktywny również na polu gier, na uwagę zasługuje jego [[Flob]]. Właściciel [[Eclaire]'a.
 + 
==Linki== ==Linki==
* [http://bocianu.atari.pl/ bocianu.atari.pl ] * [http://bocianu.atari.pl/ bocianu.atari.pl ]
* [https://gitlab.com/bocianu bocianu-GitLab] * [https://gitlab.com/bocianu bocianu-GitLab]
 +* [ http://archiwum.ha.art.pl/wydawnictwo/autorzy/5333-wojciech-bocianu-bocianski-2.html Inne info]
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]

Wersja z dnia 19:18, 18 wrz 2022

wojciech_bocianski.png

Wojciech "Bocianu" Bociański. Rocznik 1975. Programista z zawodu, muzyk z zamiłowania (udziela się w zespole "Brothers in ATRs"). Znany z dobrej musztardy domowej roboty, kilku małych gier oraz przydatnych programów użytkowych np. ARTur (wygodny, nowoczesny edytor do tworzenia ciekawych grafik znakowych w kodach ATASCII). Od lata 2020 r. zasilił szeregi grupy Tristesse. Aktywny również na polu gier, na uwagę zasługuje jego Flob. Właściciel [[Eclaire]'a.


Linki

Personal tools