Brothers in ATRs

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 19:45, 17 wrz 2022
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 20:27, 17 wrz 2022
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
{{grafr|BIA_logo.png}} {{grafr|BIA_logo.png}}
Grupa muzyczna, wykonująca głównie covery znanych utworów muzycznych z Atari 8-bit. Utworzona gdzieś w drugiej dekadzie XXI wieku. Grupa muzyczna, wykonująca głównie covery znanych utworów muzycznych z Atari 8-bit. Utworzona gdzieś w drugiej dekadzie XXI wieku.
-Do tej pora wydała jeden album, rozprowadzany głównie na [[Lost Party]].+Do tej pory wydała jeden album, rozprowadzany głównie na [[Lost Party]]. Grupa B-i-A daje koncerty na różnych zlotach komputerowych w Polsce.
-O sobie piszą, że są "grupą muzyczną o charakterze chiptunowym, brzmiącą instrumentami konwencjo[nalnymi]."+O sobie piszą, że są "grupą muzyczną o charakterze [[chip]]tunowym, brzmiącą instrumentami konwencjo[nalnymi]."
Skład: Skład:
Linia 11: Linia 11:
== Link == == Link ==
-* [https://www.facebook.com/brothersinatrs/ strona oficjalna FB]+* [https://www.facebook.com/brothersinatrs/ strona oficjalna na FaceBook]

Wersja z dnia 20:27, 17 wrz 2022

Grafika:BIA_logo.png

Grupa muzyczna, wykonująca głównie covery znanych utworów muzycznych z Atari 8-bit. Utworzona gdzieś w drugiej dekadzie XXI wieku. Do tej pory wydała jeden album, rozprowadzany głównie na Lost Party. Grupa B-i-A daje koncerty na różnych zlotach komputerowych w Polsce. O sobie piszą, że są "grupą muzyczną o charakterze chiptunowym, brzmiącą instrumentami konwencjo[nalnymi]."

Skład: Pin[okio], LiSu, Bocianu, The Pink

Link


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools