CDAR505

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 22:53, 13 maj 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 02:37, 27 cze 2006
Mikey (Dyskusja | wkład)
('duzych atarynek'?)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
{{Grafr|CDAR505.jpg}} {{Grafr|CDAR505.jpg}}
-CD ROM dla dużych atarynek. Jego sprzedaż miała się rozpocząć podczas targów COMDEX w październiku 1991 roku. Krótko po tym miał wyjść krążek ''Atari's Softsource CD''.+CD ROM dla Atari ST/TT. Jego sprzedaż miała się rozpocząć podczas targów COMDEX w październiku 1991 roku. Krótko po tym miał wyjść krążek ''Atari's Softsource CD''.
Jednak mimo zapewnień producenta, model ten nie działał z [[ST]], ponieważ został zaopatrzony w złącze [http://pl.wikipedia.org/wiki/SCSI SCSI], tak że mógł działać z [[TT030|TT]], Mac oraz wszystkimi innymi komputerami, które miały wsparcie dla standardu SCSI. Jednak mimo zapewnień producenta, model ten nie działał z [[ST]], ponieważ został zaopatrzony w złącze [http://pl.wikipedia.org/wiki/SCSI SCSI], tak że mógł działać z [[TT030|TT]], Mac oraz wszystkimi innymi komputerami, które miały wsparcie dla standardu SCSI.

Wersja z dnia 02:37, 27 cze 2006

Grafika:CDAR505.jpg

CD ROM dla Atari ST/TT. Jego sprzedaż miała się rozpocząć podczas targów COMDEX w październiku 1991 roku. Krótko po tym miał wyjść krążek Atari's Softsource CD.

Jednak mimo zapewnień producenta, model ten nie działał z ST, ponieważ został zaopatrzony w złącze SCSI, tak że mógł działać z TT, Mac oraz wszystkimi innymi komputerami, które miały wsparcie dla standardu SCSI.

Miał kosztować około 499 USD.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools