Chaos Music Composer

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 19:32, 27 gru 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 19:34, 27 gru 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
Znany jako '''CMC'''. Jeden z najpopularniejszych programów do komponowania na [[Atari 8-bit|małe Atari]] i to zarówno w Polsce, jak i poza nią. Znany jako '''CMC'''. Jeden z najpopularniejszych programów do komponowania na [[Atari 8-bit|małe Atari]] i to zarówno w Polsce, jak i poza nią.
-Napisany w 1990 r. przez [[Janusz Pelc|Janusza Pelca]] na potrzeby programistów [[L.K. Avalon]], jego nieoficjalna premiera (pokaz możliwości) nastąpiła w [[Laser Demo]]. CMC został przez tę firmę wydany komercyjnie już po rozstaniu z autorem, na początku 1992 roku (numer serii AC/AD 00792). Z był wielokrotnie przerabiany przez różnych [[scenowiec|scenowców]] celem rozszerzenia możliwości, np. dodania [[stereo]], ładowania pojedynczych instrumetów czy poprawy brzmienia (własna tablica basów - [[Stanley]], odgrywanie dźwięku kilka razy na [[ramka|ramkę]] - [[Greg]] (projekt CMC-Double Player)).+Napisany w 1990 r. przez [[Janusz Pelc|Janusza Pelca]] na potrzeby programistów [[L.K. Avalon]], jego nieoficjalna premiera (pokaz możliwości) nastąpiła w [[Laser Demo]]. W scrollu tego dema program nazywany jest ''Avalon Music Composer''.
 + 
 +CMC został wydany komercyjnie przez L.K. Avalon już po rozstaniu z autorem, na początku 1992 roku (numer serii AC/AD 00792). Był wielokrotnie przerabiany przez różnych [[scenowiec|scenowców]] celem rozszerzenia możliwości, np. dodania [[stereo]], ładowania pojedynczych instrumetów czy poprawy brzmienia (własna tablica basów - [[Stanley]], odgrywanie dźwięku kilka razy na [[ramka|ramkę]] - [[Greg]] (projekt CMC-Double Player)).
Wykorzystywany format plików: [[CMC]] Wykorzystywany format plików: [[CMC]]

Wersja z dnia 19:34, 27 gru 2006

Znany jako CMC. Jeden z najpopularniejszych programów do komponowania na małe Atari i to zarówno w Polsce, jak i poza nią.

Napisany w 1990 r. przez Janusza Pelca na potrzeby programistów L.K. Avalon, jego nieoficjalna premiera (pokaz możliwości) nastąpiła w Laser Demo. W scrollu tego dema program nazywany jest Avalon Music Composer.

CMC został wydany komercyjnie przez L.K. Avalon już po rozstaniu z autorem, na początku 1992 roku (numer serii AC/AD 00792). Był wielokrotnie przerabiany przez różnych scenowców celem rozszerzenia możliwości, np. dodania stereo, ładowania pojedynczych instrumetów czy poprawy brzmienia (własna tablica basów - Stanley, odgrywanie dźwięku kilka razy na ramkę - Greg (projekt CMC-Double Player)).

Wykorzystywany format plików: CMC

Zobacz też


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools