Chaos Music Composer

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 19:44, 27 gru 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 23:05, 28 gru 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
Znany jako '''CMC'''. Jeden z najpopularniejszych programów do komponowania na [[Atari 8-bit|małe Atari]] i to zarówno w Polsce, jak i poza nią. Znany jako '''CMC'''. Jeden z najpopularniejszych programów do komponowania na [[Atari 8-bit|małe Atari]] i to zarówno w Polsce, jak i poza nią.
-Napisany w 1990 r. przez [[Janusz Pelc|Janusza Pelca]] na potrzeby programistów [[L.K. Avalon]], jego nieoficjalna premiera (pokaz możliwości) nastąpiła w [[Laser Demo]]. W [[scroll]]u tego [[demo|dema]] program nazywany jest ''Avalon Music Composer''.+Napisany w 1990 r. przez [[Janusz Pelc|Janusza Pelca]] jako [[Avalon Music Composer]]. Przeznaczony był pierwotnie do wewnętrzznego użytku [[L.K. Avalon]].
CMC został wydany komercyjnie przez L.K. Avalon już po rozstaniu z autorem, na początku 1992 roku (numer serii AC/AD 00792). Był wielokrotnie przerabiany przez różnych [[scenowiec|scenowców]] celem poszerzenia możliwości, np. dodania [[stereo]], ładowania pojedynczych instrumetów czy poprawy brzmienia. Przykładowe modyfikacje: CMC został wydany komercyjnie przez L.K. Avalon już po rozstaniu z autorem, na początku 1992 roku (numer serii AC/AD 00792). Był wielokrotnie przerabiany przez różnych [[scenowiec|scenowców]] celem poszerzenia możliwości, np. dodania [[stereo]], ładowania pojedynczych instrumetów czy poprawy brzmienia. Przykładowe modyfikacje:

Wersja z dnia 23:05, 28 gru 2006

Znany jako CMC. Jeden z najpopularniejszych programów do komponowania na małe Atari i to zarówno w Polsce, jak i poza nią.

Napisany w 1990 r. przez Janusza Pelca jako Avalon Music Composer. Przeznaczony był pierwotnie do wewnętrzznego użytku L.K. Avalon.

CMC został wydany komercyjnie przez L.K. Avalon już po rozstaniu z autorem, na początku 1992 roku (numer serii AC/AD 00792). Był wielokrotnie przerabiany przez różnych scenowców celem poszerzenia możliwości, np. dodania stereo, ładowania pojedynczych instrumetów czy poprawy brzmienia. Przykładowe modyfikacje:

Wykorzystywany format plików: CMC

Zobacz też


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools