Combiner

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 14:46, 23 maj 2024
Tori (Dyskusja | wkład)
(Dodanie opisu C-Lab Combiner)
← Previous diff
Aktualna wersja
Tori (Dyskusja | wkład)
(uzupełnienie opisu)
Linia 1: Linia 1:
-C-LAB Combiner - urządzenie zaprojektowane przez firmę EES pozwalające na dołączenie do systemu AtariST kilku zabezpieczających kluczy sprzętowych - 3szt. (dongle) do różnych programów. M.in Cubase, Notator i innych wymagających takich urządzeń.+C-LAB Combiner - urządzenie zaprojektowane przez firmę EES pozwalające na dołączenie do systemu AtariST kilku zabezpieczających kluczy sprzętowych - 4szt. (dongle) w slotach numerowanych od 1 do 4, do różnych programów. M.in Cubase, Notator i innych wymagających takich urządzeń.
-Zdjęcie urządzenia - widok z góry. Z prawej strony jest wtyk do złącza cartridge komputera Atari. Z lewej strony jest gniazdo cartridge służące do podłączenia kolejnych urządzeń.+Zdjęcie urządzenia - widok z góry. Z prawej strony jest wtyk do złącza cartridge komputera Atari. Z lewej strony jest gniazdo cartridge SLOT1 służące do podłączenia kolejnych urządzeń.

Aktualna wersja

C-LAB Combiner - urządzenie zaprojektowane przez firmę EES pozwalające na dołączenie do systemu AtariST kilku zabezpieczających kluczy sprzętowych - 4szt. (dongle) w slotach numerowanych od 1 do 4, do różnych programów. M.in Cubase, Notator i innych wymagających takich urządzeń.


Zdjęcie urządzenia - widok z góry. Z prawej strony jest wtyk do złącza cartridge komputera Atari. Z lewej strony jest gniazdo cartridge SLOT1 służące do podłączenia kolejnych urządzeń.


Grafika:combiner.jpg

Zdjęcie PCB Combinera - widok z góry


Grafika:Combinerpcb.jpg


Linki zewnętrzne


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools