Denomia

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 01:33, 8 wrz 2005
KMK (Dyskusja | wkład)
(i wielokropkom)
← Previous diff
Wersja z dnia 14:47, 30 cze 2006
Mikey (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-''Denomia'' - nazwa atarowskiej grupy, której (niestety) nie udało się zaistnieć w historii sceny jakimiś znaczącymi produkcjami. Założona około 1993-94 roku, była jedną z największych, pod względem liczby ludzi, grupą w historii sceny 8-bitowego Atari w Polsce.+Nazwa atarowskiej grupy, której (niestety) nie udało się zaistnieć w historii sceny jakimiś znaczącymi produkcjami. Założona około 1993-94 roku, była jedną z największych, pod względem liczby ludzi, grupą w historii sceny 8-bitowego Atari w Polsce.
Można stwierdzić, że skład tej mega-grupy, był "zmonopolizowany" przez ludzi z Lublina. Można stwierdzić, że skład tej mega-grupy, był "zmonopolizowany" przez ludzi z Lublina.

Wersja z dnia 14:47, 30 cze 2006

Nazwa atarowskiej grupy, której (niestety) nie udało się zaistnieć w historii sceny jakimiś znaczącymi produkcjami. Założona około 1993-94 roku, była jedną z największych, pod względem liczby ludzi, grupą w historii sceny 8-bitowego Atari w Polsce.

Można stwierdzić, że skład tej mega-grupy, był "zmonopolizowany" przez ludzi z Lublina.

A oto lista ludzików (prawdopodobnie niepełna): Slaves, Gumi, Kravco, Sniper, Samurai, Electron, Jaskier, Gutek, Bac, Paul i inni.

Grupa dość szybko rozpadła się na Taquart i Tight.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools