Disk Communicator

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 13:54, 11 lut 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 14:13, 11 lut 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 2: Linia 2:
[[Disk Communicator]] to program autorstwa Boba Puffa przeznaczony do zapisywania zawartości całych dyskietek do plików lub odtwarzania zawartości dyskietek z uprzednio utworzonych plików; bardzo przydatny do przechowywania kopii programów całodyskowych na twardym dysku. Program może korzystać z banków dodatkowej pamięci [[130XE]] w celu zmniejszenia liczby przebiegów kopiowania przy dużej ilości danych. [[Disk Communicator]] to program autorstwa Boba Puffa przeznaczony do zapisywania zawartości całych dyskietek do plików lub odtwarzania zawartości dyskietek z uprzednio utworzonych plików; bardzo przydatny do przechowywania kopii programów całodyskowych na twardym dysku. Program może korzystać z banków dodatkowej pamięci [[130XE]] w celu zmniejszenia liczby przebiegów kopiowania przy dużej ilości danych.
-Ostania wersja programu to v.3.0. Format pliku, w jakim zapisywane są dane, to [[DCM]]. +Ostania wersja programu to v.3.0.
==Zobacz też== ==Zobacz też==
- +* [[DCM]] - format pliku Disk Communicatora
* [[SCOPY]] * [[SCOPY]]
[[Kategoria:Oprogramowanie Atari 8-bit]] [[Kategoria:Oprogramowanie Atari 8-bit]]
[[Kategoria:Programy użytkowe]] [[Kategoria:Programy użytkowe]]

Wersja z dnia 14:13, 11 lut 2006

Grafika:diskcommunicator3.png

Disk Communicator to program autorstwa Boba Puffa przeznaczony do zapisywania zawartości całych dyskietek do plików lub odtwarzania zawartości dyskietek z uprzednio utworzonych plików; bardzo przydatny do przechowywania kopii programów całodyskowych na twardym dysku. Program może korzystać z banków dodatkowej pamięci 130XE w celu zmniejszenia liczby przebiegów kopiowania przy dużej ilości danych.

Ostania wersja programu to v.3.0.

Zobacz też

  • DCM - format pliku Disk Communicatora
  • SCOPY
Personal tools