Dracon-

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 17:55, 9 lip 2006
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 15:57, 5 paź 2006
Miker (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 2: Linia 2:
''powinno być: '''Dracon__''', ale wiki nie rozróżnia wtedy od Dracon'a :)'' ''powinno być: '''Dracon__''', ale wiki nie rozróżnia wtedy od Dracon'a :)''
-(alias '''''Podkreślnik''''' lub '''''Parapet''''' - na cześć pewnych wydarzeń z krakowskiego [[Sztab Kryzysowy|sztab]]u). Łukasz Woźniczka z Katowic. Użytkownik 8-bitowego Atari (dawniej) i Atari ST(E), chętnie pomaga w potrzebie zwłaszcza odnośnie tej drugiej platformy sprzętowej. Czasem pełni też funkcję kierowcy (dojazd na miejsce party). O twórczości scenowej raczej niewiele wiadomo. +(alias '''''Podkreślnik''''' lub '''''Parapet''''' - na cześć pewnych wydarzeń z krakowskiego [[Sztab Kryzysowy|sztab]]u). Łukasz Woźniczka z Katowic. Użytkownik [[Atari 8-bit|8-bitowego Atari]] (dawniej) i Atari [[ST]]([[STE|E]])/[[Falcon030|Falcon]], chętnie pomaga w potrzebie zwłaszcza odnośnie tej drugiej platformy sprzętowej. Czasem pełni też funkcję kierowcy (dojazd na miejsce party). O twórczości scenowej raczej niewiele wiadomo.
Z racji bardzo podobnej ksywy jest często mylony z [[Dracon]]em (jednakże w przeciwieństwie do tego ostatniego w obecnych czasach pojawia się na każdym atarowskim zlocie). Z racji bardzo podobnej ksywy jest często mylony z [[Dracon]]em (jednakże w przeciwieństwie do tego ostatniego w obecnych czasach pojawia się na każdym atarowskim zlocie).
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]

Wersja z dnia 15:57, 5 paź 2006

Grafika:Dracon_.jpg

powinno być: Dracon__, ale wiki nie rozróżnia wtedy od Dracon'a :)

(alias Podkreślnik lub Parapet - na cześć pewnych wydarzeń z krakowskiego sztabu). Łukasz Woźniczka z Katowic. Użytkownik 8-bitowego Atari (dawniej) i Atari ST(E)/Falcon, chętnie pomaga w potrzebie zwłaszcza odnośnie tej drugiej platformy sprzętowej. Czasem pełni też funkcję kierowcy (dojazd na miejsce party). O twórczości scenowej raczej niewiele wiadomo. Z racji bardzo podobnej ksywy jest często mylony z Draconem (jednakże w przeciwieństwie do tego ostatniego w obecnych czasach pojawia się na każdym atarowskim zlocie).

Personal tools