Dracon-

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 17:38, 6 maj 2006
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 07:58, 11 maj 2006
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 2: Linia 2:
''powinno być: '''Dracon__''', ale wiki nie rozróżnia wtedy od Dracon'a :)'' ''powinno być: '''Dracon__''', ale wiki nie rozróżnia wtedy od Dracon'a :)''
-(alias '''''Parapet''''' - na cześć pewnych wydarzeń z krakowskiego sztabu). Łukasz Woźniczka z Katowic. Użytkownik 8-bitowego Atari (dawniej) i Atari ST(E), chętnie pomaga w potrzebie zwłaszcza odnośnie tej drugiej platformy sprzętowej. O twórczości scenowej niewiele wiadomo. +(alias '''''Podkreślnik''''' lub '''''Parapet''''' - na cześć pewnych wydarzeń z krakowskiego sztabu). Łukasz Woźniczka z Katowic. Użytkownik 8-bitowego Atari (dawniej) i Atari ST(e), chętnie pomaga w potrzebie zwłaszcza odnośnie tej drugiej platformy sprzętowej. O twórczości scenowej raczej niewiele wiadomo.
Z racji bardzo podobnej ksywy jest często mylony z [[Dracon]]em (jednakże w przeciwieństwie do tego ostatniego w obecnych czasach pojawia się na każdym atarowskim zlocie). Z racji bardzo podobnej ksywy jest często mylony z [[Dracon]]em (jednakże w przeciwieństwie do tego ostatniego w obecnych czasach pojawia się na każdym atarowskim zlocie).

Wersja z dnia 07:58, 11 maj 2006

Grafika:Dracon_.jpg

powinno być: Dracon__, ale wiki nie rozróżnia wtedy od Dracon'a :)

(alias Podkreślnik lub Parapet - na cześć pewnych wydarzeń z krakowskiego sztabu). Łukasz Woźniczka z Katowic. Użytkownik 8-bitowego Atari (dawniej) i Atari ST(e), chętnie pomaga w potrzebie zwłaszcza odnośnie tej drugiej platformy sprzętowej. O twórczości scenowej raczej niewiele wiadomo. Z racji bardzo podobnej ksywy jest często mylony z Draconem (jednakże w przeciwieństwie do tego ostatniego w obecnych czasach pojawia się na każdym atarowskim zlocie).


Ciekawostka: Dracon i Dracon__ na QUAST PARTY 2004 - prawda, że (nie)podobni ?

Personal tools