Dyskusja:Brudnopis Kierownika

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 12:23, 3 lis 2006
Sikor (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 15:25, 3 lis 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
Proponuję zmianę wyglądu strony głównej. Niestety aktualna jest rozrośnięta (wg mnie) do granic możliwości, przewija się i przewija. W związku (radzieckim) z tym proponuję zmianę na obecnie zaprezentowany w artykule tejże dyskusji. Zmieniłem listy nieuporządkowane na poziome wyliczenie (podobnie jak w niektórych miejscach na wikipedii), poza tym usunąłem puste strony ze strony głównej (waliło czerwonym po oczach, szczególnie prze obcojęzycznej prasie) - proponuję przyjąć zasadę, dzięki której zabronione będzie dodawanie "pustych-linków-do-wypełnienia-później" na główną stronę.--[[Użytkownik:Daniel Koźmiński|dely]] 11:22, 3 lis 2006 (CET) Proponuję zmianę wyglądu strony głównej. Niestety aktualna jest rozrośnięta (wg mnie) do granic możliwości, przewija się i przewija. W związku (radzieckim) z tym proponuję zmianę na obecnie zaprezentowany w artykule tejże dyskusji. Zmieniłem listy nieuporządkowane na poziome wyliczenie (podobnie jak w niektórych miejscach na wikipedii), poza tym usunąłem puste strony ze strony głównej (waliło czerwonym po oczach, szczególnie prze obcojęzycznej prasie) - proponuję przyjąć zasadę, dzięki której zabronione będzie dodawanie "pustych-linków-do-wypełnienia-później" na główną stronę.--[[Użytkownik:Daniel Koźmiński|dely]] 11:22, 3 lis 2006 (CET)
:Hmm, słuszna idea braku "pustych" linków. Jedna uwaga - DOSy bym przeniósł oddzielnie, nie za działem "Programy". Bedzie czytelniej, tymbardziej, że w programach są nie tylko SO. --[[Użytkownik:Sikor|Sikor]] 13:23, 3 lis 2006 (CET) :Hmm, słuszna idea braku "pustych" linków. Jedna uwaga - DOSy bym przeniósł oddzielnie, nie za działem "Programy". Bedzie czytelniej, tymbardziej, że w programach są nie tylko SO. --[[Użytkownik:Sikor|Sikor]] 13:23, 3 lis 2006 (CET)
 +:Myślę, że Sikor ma rację co do "DOS-ów", że raczej nie mogą być w tym miejscu, co są: jak się spojrzy na ciąg "Programy: dla XL/XE, dla ST/TT, dla PC - DOSy", to pierwsze wrażenie jest takie, że chodzi o DOSy dla PC. Jakoś to trzeba poprawić, ale nie wiem jak. Poza tym jak dla mnie wygląda w porządku. [[Użytkownik:KMK|KMK]] 16:25, 3 lis 2006 (CET)

Wersja z dnia 15:25, 3 lis 2006

Proponuję zmianę wyglądu strony głównej. Niestety aktualna jest rozrośnięta (wg mnie) do granic możliwości, przewija się i przewija. W związku (radzieckim) z tym proponuję zmianę na obecnie zaprezentowany w artykule tejże dyskusji. Zmieniłem listy nieuporządkowane na poziome wyliczenie (podobnie jak w niektórych miejscach na wikipedii), poza tym usunąłem puste strony ze strony głównej (waliło czerwonym po oczach, szczególnie prze obcojęzycznej prasie) - proponuję przyjąć zasadę, dzięki której zabronione będzie dodawanie "pustych-linków-do-wypełnienia-później" na główną stronę.--dely 11:22, 3 lis 2006 (CET)

Hmm, słuszna idea braku "pustych" linków. Jedna uwaga - DOSy bym przeniósł oddzielnie, nie za działem "Programy". Bedzie czytelniej, tymbardziej, że w programach są nie tylko SO. --Sikor 13:23, 3 lis 2006 (CET)
Myślę, że Sikor ma rację co do "DOS-ów", że raczej nie mogą być w tym miejscu, co są: jak się spojrzy na ciąg "Programy: dla XL/XE, dla ST/TT, dla PC - DOSy", to pierwsze wrażenie jest takie, że chodzi o DOSy dla PC. Jakoś to trzeba poprawić, ale nie wiem jak. Poza tym jak dla mnie wygląda w porządku. KMK 16:25, 3 lis 2006 (CET)
Personal tools