Dyskusja:Code3

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 09:22, 7 sty 2019
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 09:23, 7 sty 2019
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 4: Linia 4:
::O ile mnie pamięć nie myli - tak było jak Fox pisze. Przypomnijcie mi jakby co koło lutego, to odnajdę pudełko i sprawdzę... A poza tym: http://atarionline.pl/biblioteka/materialy_firmowe/Studio%20Komputerowe%20AS.djvu --[[Użytkownik:Sikor|Sikor]] 21:17, 6 sty 2019 (CET) ::O ile mnie pamięć nie myli - tak było jak Fox pisze. Przypomnijcie mi jakby co koło lutego, to odnajdę pudełko i sprawdzę... A poza tym: http://atarionline.pl/biblioteka/materialy_firmowe/Studio%20Komputerowe%20AS.djvu --[[Użytkownik:Sikor|Sikor]] 21:17, 6 sty 2019 (CET)
::: Panowie, dzięki wielkie za informacje. Jako autorzy oprogramowania nie dostaliśmy nigdy finalnej wersji produktu, ani jej nie widzieliśmy. Pisząc oprogramowanie dla tego interfejsu dostaliśmy 2 szt. "gołych" A/D conv. przekazanych na nasze ręce przez Tomka, który to wszystko w Mirage "załatwiał". Wszystko wskazuje na to że programy te jednak zostały dołączone, o czym nie miałem o tym pojęcia, a widzę że przedstawiona mi wtedy wersja była zgoła odmienna od faktycznego stanu rzeczy. --[[Użytkownik:Seban|Seban/SLIGHT]] 09:35, 7 sty 2019 (CET) ::: Panowie, dzięki wielkie za informacje. Jako autorzy oprogramowania nie dostaliśmy nigdy finalnej wersji produktu, ani jej nie widzieliśmy. Pisząc oprogramowanie dla tego interfejsu dostaliśmy 2 szt. "gołych" A/D conv. przekazanych na nasze ręce przez Tomka, który to wszystko w Mirage "załatwiał". Wszystko wskazuje na to że programy te jednak zostały dołączone, o czym nie miałem o tym pojęcia, a widzę że przedstawiona mi wtedy wersja była zgoła odmienna od faktycznego stanu rzeczy. --[[Użytkownik:Seban|Seban/SLIGHT]] 09:35, 7 sty 2019 (CET)
- +::::Potwierdzam również! Do tego cartridge'a był dołączony soft i do tego bardzo wygodny jak na te czasy. Jeśli Mazur tak oszukał jego autorów, to trzeba mu to wypomnieć! Szkoda, że KAZ niedawno zrobił z nim wywiad, bo w/w miałby się z czego tłumaczyć! Poza tym jeszcze olał wydanie MusicProtrackera, nie wydał paru fajnych gier, itp. :( --[[Użytkownik:Dracon|Dracon/TQA]] 10:22, 7 sty 2019 (CET)
-Potwierdzam również! Do tego cartridge'a był dołączony soft i do tego bardzo wygodny jak na te czasy. Jeśli Mazur tak oszukał jego autorów, to trzeba mu to wypomnieć! Szkoda, że KAZ niedawno zrobił z nim wywiad, bo w/w miałby się z czego tłumaczyć! Poza tym jeszcze olał wydanie MusicProtrackera, nie wydał paru fajnych gier, itp. :( --[[Użytkownik:Dracon|Dracon/TQA]] 10:22, 7 sty 2019 (CET)+

Wersja z dnia 09:23, 7 sty 2019

Jest napisane, że programy do samplera nie zostały wydane, z kolei w stronkach programów jest, że były dołączane do A/D Convertera (co potwierdzam, bo miałem to urządzenie). --0xF 14:24, 6 sty 2019 (CET)

I naprawdę były dołączone na dyskietce sprzedawanej z A/D conv? Nas poinformowano że programy nie zostaną dołączone, żadnych pieniędzy ani ja ani SoTe nigdy nie zobaczyliśmy. Żadnej umowy koniec końców nie podpisaliśmy... jedyne co nam pozostało po tym zdarzeniu do owe A/D Convertery. --Seban/SLIGHT 17:19, 6 sty 2019 (CET)
ZTCP na jednej stronie dysku był Audio Master, a na drugiej Wasze programy. I chyba była drukowana instrukcja do wszystkiego. --0xF 18:53, 6 sty 2019 (CET)
O ile mnie pamięć nie myli - tak było jak Fox pisze. Przypomnijcie mi jakby co koło lutego, to odnajdę pudełko i sprawdzę... A poza tym: http://atarionline.pl/biblioteka/materialy_firmowe/Studio%20Komputerowe%20AS.djvu --Sikor 21:17, 6 sty 2019 (CET)
Panowie, dzięki wielkie za informacje. Jako autorzy oprogramowania nie dostaliśmy nigdy finalnej wersji produktu, ani jej nie widzieliśmy. Pisząc oprogramowanie dla tego interfejsu dostaliśmy 2 szt. "gołych" A/D conv. przekazanych na nasze ręce przez Tomka, który to wszystko w Mirage "załatwiał". Wszystko wskazuje na to że programy te jednak zostały dołączone, o czym nie miałem o tym pojęcia, a widzę że przedstawiona mi wtedy wersja była zgoła odmienna od faktycznego stanu rzeczy. --Seban/SLIGHT 09:35, 7 sty 2019 (CET)
Potwierdzam również! Do tego cartridge'a był dołączony soft i do tego bardzo wygodny jak na te czasy. Jeśli Mazur tak oszukał jego autorów, to trzeba mu to wypomnieć! Szkoda, że KAZ niedawno zrobił z nim wywiad, bo w/w miałby się z czego tłumaczyć! Poza tym jeszcze olał wydanie MusicProtrackera, nie wydał paru fajnych gier, itp. :( --Dracon/TQA 10:22, 7 sty 2019 (CET)
Personal tools