Dyskusja:Das Omen

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 18:32, 22 sie 2022
Seban (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 18:35, 22 sie 2022
Azbest (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 3: Linia 3:
:wydaje mi się że powodem jest to że szablon "pouet" i tak nie działa poprawnie. Wszystkie arki które go wykorzystują należałoby prze-edytować. Ale do tego przydałby się jakaś lista, ew. podpowiedź jak taką listę wpisów do poprawy uzyskać. :wydaje mi się że powodem jest to że szablon "pouet" i tak nie działa poprawnie. Wszystkie arki które go wykorzystują należałoby prze-edytować. Ale do tego przydałby się jakaś lista, ew. podpowiedź jak taką listę wpisów do poprawy uzyskać.
:ps) Azbest, jedna mała prośba czy mógłbyś podpisywać się w dyskusji? Jest taka ikonka podpisu na górze, ew można z ręki klepać "dwa minusy i czety tyldy": <nowiki>--~~~~</nowiki> Kiedyś o tym nawet gdzieś była dyskusja, tak łatwiej zobaczyć kto pisał daną uwagę i nie trzeba sięgać do historii edycji strony. --[[Użytkownik:Seban|Seban/SLIGHT]] 20:32, 22 sie 2022 (CEST) :ps) Azbest, jedna mała prośba czy mógłbyś podpisywać się w dyskusji? Jest taka ikonka podpisu na górze, ew można z ręki klepać "dwa minusy i czety tyldy": <nowiki>--~~~~</nowiki> Kiedyś o tym nawet gdzieś była dyskusja, tak łatwiej zobaczyć kto pisał daną uwagę i nie trzeba sięgać do historii edycji strony. --[[Użytkownik:Seban|Seban/SLIGHT]] 20:32, 22 sie 2022 (CEST)
 +
 +@seban: kumam. co do podpisywania to spoko, kiedys nawet to robilem. ale jak sie okazalo ze wiki czyta i/lub edytuje piec osob na krzyz, to uznalem, ze to taka sztuka dla sztuki... [[Użytkownik:Azbest|Azbest]] 20:35, 22 sie 2022 (CEST)

Wersja z dnia 18:35, 22 sie 2022

Hey! Jaki był powód usunięcia skrinszotów? --Azbest

wydaje mi się że powodem jest to że szablon "pouet" i tak nie działa poprawnie. Wszystkie arki które go wykorzystują należałoby prze-edytować. Ale do tego przydałby się jakaś lista, ew. podpowiedź jak taką listę wpisów do poprawy uzyskać.
ps) Azbest, jedna mała prośba czy mógłbyś podpisywać się w dyskusji? Jest taka ikonka podpisu na górze, ew można z ręki klepać "dwa minusy i czety tyldy": --~~~~ Kiedyś o tym nawet gdzieś była dyskusja, tak łatwiej zobaczyć kto pisał daną uwagę i nie trzeba sięgać do historii edycji strony. --Seban/SLIGHT 20:32, 22 sie 2022 (CEST)

@seban: kumam. co do podpisywania to spoko, kiedys nawet to robilem. ale jak sie okazalo ze wiki czyta i/lub edytuje piec osob na krzyz, to uznalem, ze to taka sztuka dla sztuki... Azbest 20:35, 22 sie 2022 (CEST)

Personal tools