Dyskusja:Jaguar

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 17:26, 2 lut 2006
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 08:58, 3 lut 2006
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 4: Linia 4:
Ale nie jest to jakos specjalnie mnie nurtujaca watpliwosc, i tak fajnie sie czyta. Brawo Dely --[[Wikipedysta:Mikey|Mikey]] 01:17, 5 paź 2005 (CEST) Ale nie jest to jakos specjalnie mnie nurtujaca watpliwosc, i tak fajnie sie czyta. Brawo Dely --[[Wikipedysta:Mikey|Mikey]] 01:17, 5 paź 2005 (CEST)
-cyt.: ''"Jakkolwiek Atari zrezygnowało z dalszego rozwoju Jaguara, w międzyczasie trwały prace nad kolejnymi modelami"'' No to tak czy tak? ''"Jaguar ma wciąż wielu fanów w całej Europie i USA."'' Tak, czterech. ''"W dalszym ciągu powstają i są wydawane nowe gry jak również sprzęt."'' Sugeruję poprawić na ''"Co roku powstaje i jest wydawana nowa gra jak również sprzęt (co 2 lata)."''. ''Jak chociażby SKYHAMMER, zapowiadany jako wielki.'' - Co wielki? Hit? Czy klawiatura się wyłączyła podobnie jak w MagiC? CHYBA PO RAZ OSTATNI PROSZĘ. VULGAR, STARY, PRZYŁÓZ SIĘ DO TEGO CO PISZESZ!+cyt.: ''"Jakkolwiek Atari zrezygnowało z dalszego rozwoju Jaguara, w międzyczasie trwały prace nad kolejnymi modelami"'' No to tak czy tak? ''"Jaguar ma wciąż wielu fanów w całej Europie i USA."'' Tak, czterech. ''"W dalszym ciągu powstają i są wydawane nowe gry jak również sprzęt."'' Sugeruję poprawić na ''"Co roku powstaje i jest wydawana nowa gra jak również sprzęt (co 2 lata)."''. ''Jak chociażby SKYHAMMER, zapowiadany jako wielki.'' - Co wielki? Hit? Czy klawiatura się wyłączyła podobnie jak w MagiC? CHYBA PO RAZ OSTATNI PROSZĘ. VULGAR, STARY, PRZYŁÓZ SIĘ DO TEGO CO PISZESZ!--[[Wikipedysta:Daniel Koźmiński|dely]] 09:58, 3 lut 2006 (CET)

Wersja z dnia 08:58, 3 lut 2006

Jesli to by byla polska wikipedia, a ja mialbym cos do powiedzenia, glosowalbym na 'artykul na medal' :) --Mikey 01:13, 5 paź 2005 (CEST)

Aha, i raczej zmienilbym to na 'Jaguar - Historia/Polemika', czyli cos w rodzaju dyskusji, bo opisem samej konsoli, stricte technicznym artykul ten nie jest. Ale nie jest to jakos specjalnie mnie nurtujaca watpliwosc, i tak fajnie sie czyta. Brawo Dely --Mikey 01:17, 5 paź 2005 (CEST)

cyt.: "Jakkolwiek Atari zrezygnowało z dalszego rozwoju Jaguara, w międzyczasie trwały prace nad kolejnymi modelami" No to tak czy tak? "Jaguar ma wciąż wielu fanów w całej Europie i USA." Tak, czterech. "W dalszym ciągu powstają i są wydawane nowe gry jak również sprzęt." Sugeruję poprawić na "Co roku powstaje i jest wydawana nowa gra jak również sprzęt (co 2 lata).". Jak chociażby SKYHAMMER, zapowiadany jako wielki. - Co wielki? Hit? Czy klawiatura się wyłączyła podobnie jak w MagiC? CHYBA PO RAZ OSTATNI PROSZĘ. VULGAR, STARY, PRZYŁÓZ SIĘ DO TEGO CO PISZESZ!--dely 09:58, 3 lut 2006 (CET)

Personal tools