Dyskusja:Jaguar

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 08:58, 3 lut 2006
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 12:02, 6 lut 2006
Vulgar (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 5: Linia 5:
cyt.: ''"Jakkolwiek Atari zrezygnowało z dalszego rozwoju Jaguara, w międzyczasie trwały prace nad kolejnymi modelami"'' No to tak czy tak? ''"Jaguar ma wciąż wielu fanów w całej Europie i USA."'' Tak, czterech. ''"W dalszym ciągu powstają i są wydawane nowe gry jak również sprzęt."'' Sugeruję poprawić na ''"Co roku powstaje i jest wydawana nowa gra jak również sprzęt (co 2 lata)."''. ''Jak chociażby SKYHAMMER, zapowiadany jako wielki.'' - Co wielki? Hit? Czy klawiatura się wyłączyła podobnie jak w MagiC? CHYBA PO RAZ OSTATNI PROSZĘ. VULGAR, STARY, PRZYŁÓZ SIĘ DO TEGO CO PISZESZ!--[[Wikipedysta:Daniel Koźmiński|dely]] 09:58, 3 lut 2006 (CET) cyt.: ''"Jakkolwiek Atari zrezygnowało z dalszego rozwoju Jaguara, w międzyczasie trwały prace nad kolejnymi modelami"'' No to tak czy tak? ''"Jaguar ma wciąż wielu fanów w całej Europie i USA."'' Tak, czterech. ''"W dalszym ciągu powstają i są wydawane nowe gry jak również sprzęt."'' Sugeruję poprawić na ''"Co roku powstaje i jest wydawana nowa gra jak również sprzęt (co 2 lata)."''. ''Jak chociażby SKYHAMMER, zapowiadany jako wielki.'' - Co wielki? Hit? Czy klawiatura się wyłączyła podobnie jak w MagiC? CHYBA PO RAZ OSTATNI PROSZĘ. VULGAR, STARY, PRZYŁÓZ SIĘ DO TEGO CO PISZESZ!--[[Wikipedysta:Daniel Koźmiński|dely]] 09:58, 3 lut 2006 (CET)
 +
 +
 +Wiesz, tak tylko chyba nie wierzysz ze klawiatura mi sie wylaczyla (?)
 +To dlatego, ze RECE MI OPADAJA!
 +Jak slysze te NEG'i, krotko mowiac jakis zaprzany stosunek niektorych do atari, w dodatku wybiorczy... to mi sie nie dobrze robi!
 +wybacz ale jak male atari to ok. to mozna sobie pisac pierdoly ale jak duze to trzeba pognebic, wysmiac i wyszydzic... poza tym Windows jest cacy, amiga jest cacy, tylko duze atari bee,
 +NIE! Moim zdaniem zdecydowanie NIE! Lubie duze i jest dal mnie fajne... i NIE rozsmieszaj mnie ze "czterech" bo mi nie do smiechu!
 +A i szkoda ze nie ma tam jeszcze linka "[[AMIGA CD32]] - super wyjebana na maksa KONSOLA na ktora w trakcie powstania bylo miliony gier i wogle miod" - przepraszam, ale... buahahaaha.
 +Stary bardzo fajny tekst walnales tyle, ze w formie! A co do tresci to akurat tak sie sklada ze nie bardzo pochlebny...
 +Moze nazwijmy ta strone '''AntyAtariki''' albo '''Xliki''' i wszystko bedzie jasne, bo za jasna cholere nie moge pojac co robi przy hasle ATARI ST link [[Amiga]]. --[[Wikipedysta:vulgar|vulgar]] 13:00, 6 lut 2006 (CET)

Wersja z dnia 12:02, 6 lut 2006

Jesli to by byla polska wikipedia, a ja mialbym cos do powiedzenia, glosowalbym na 'artykul na medal' :) --Mikey 01:13, 5 paź 2005 (CEST)

Aha, i raczej zmienilbym to na 'Jaguar - Historia/Polemika', czyli cos w rodzaju dyskusji, bo opisem samej konsoli, stricte technicznym artykul ten nie jest. Ale nie jest to jakos specjalnie mnie nurtujaca watpliwosc, i tak fajnie sie czyta. Brawo Dely --Mikey 01:17, 5 paź 2005 (CEST)

cyt.: "Jakkolwiek Atari zrezygnowało z dalszego rozwoju Jaguara, w międzyczasie trwały prace nad kolejnymi modelami" No to tak czy tak? "Jaguar ma wciąż wielu fanów w całej Europie i USA." Tak, czterech. "W dalszym ciągu powstają i są wydawane nowe gry jak również sprzęt." Sugeruję poprawić na "Co roku powstaje i jest wydawana nowa gra jak również sprzęt (co 2 lata).". Jak chociażby SKYHAMMER, zapowiadany jako wielki. - Co wielki? Hit? Czy klawiatura się wyłączyła podobnie jak w MagiC? CHYBA PO RAZ OSTATNI PROSZĘ. VULGAR, STARY, PRZYŁÓZ SIĘ DO TEGO CO PISZESZ!--dely 09:58, 3 lut 2006 (CET)


Wiesz, tak tylko chyba nie wierzysz ze klawiatura mi sie wylaczyla (?) To dlatego, ze RECE MI OPADAJA! Jak slysze te NEG'i, krotko mowiac jakis zaprzany stosunek niektorych do atari, w dodatku wybiorczy... to mi sie nie dobrze robi! wybacz ale jak male atari to ok. to mozna sobie pisac pierdoly ale jak duze to trzeba pognebic, wysmiac i wyszydzic... poza tym Windows jest cacy, amiga jest cacy, tylko duze atari bee, NIE! Moim zdaniem zdecydowanie NIE! Lubie duze i jest dal mnie fajne... i NIE rozsmieszaj mnie ze "czterech" bo mi nie do smiechu! A i szkoda ze nie ma tam jeszcze linka "AMIGA CD32 - super wyjebana na maksa KONSOLA na ktora w trakcie powstania bylo miliony gier i wogle miod" - przepraszam, ale... buahahaaha. Stary bardzo fajny tekst walnales tyle, ze w formie! A co do tresci to akurat tak sie sklada ze nie bardzo pochlebny... Moze nazwijmy ta strone AntyAtariki albo Xliki i wszystko bedzie jasne, bo za jasna cholere nie moge pojac co robi przy hasle ATARI ST link Amiga. --vulgar 13:00, 6 lut 2006 (CET)

Personal tools