Dyskusja:Lynx

From Atariki

Jump to: navigation, search

Kierowniku, bardzo fajny opis, ale znowu z jednostronny spojrzeniem. Przyklad? System developerski byl oparty o AMIGE 2000 dlatego ze LYNX zostal zaprojektowany przez gosci ktorzy byli zwiazani z Amiga i mial byc pierwotnie konsolka spod znaku EPYX... więc bez przesady z tym narzekaniem na Tramielów i promowaniem konkurencji! TO był system developerski i przeciętny player i potencjalny właściciel konsolki nie musiał i zazwyczaj nic nie wiedział nawet o AMIDZE. Moze nie potrafili wykorzystać potencjału ale jak by nie patrzeć Atari była niewielką firmą i nie maiała aż takiej kasy i możliwości. Co słuszność to słuszność jednak warto by zabierając się za OCENIANIE czegoś pokazać wszsytkie strony uczciwie. --vulgar 17:59, 10 lip 2006 (CEST)

Vulgar, mozesz mi wskazać, w którym miejscu występuje jednostronne spojrzenie? Bo w tym, o którym wspominasz ja widzę fakty. Moze jeszcze ktoś się wypowie? A poza tym skoro mówisz, ze w momencie produkcji Lynxa Atari była niewielką firmą to śmiem twierdzić z całą stanowczością, ze nie wiesz o czym piszesz. --dely 18:22, 10 lip 2006 (CEST)

Zestaw deweloperski

Dely, piszesz, że do devkitu trzeba było dokupić Amigę, a dwa zdania niżej - że wchodziła w jego skład. To w końcu wchodziła w skłąd, czy trzeba było dokupić? KMK 21:04, 10 lip 2006 (CEST)

Masz rację, wystąpiło tu małe niedomówienie, już poprawiłem. --dely 21:37, 10 lip 2006 (CEST)

Nieaktualne linki na dole (dla potencjalnych developerów). --Epi 15:43, 6 gru 2007 (CET)

Personal tools