Dyskusja:MagiC

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 09:59, 2 lut 2006
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 20:28, 2 lut 2006
Vulgar (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 2: Linia 2:
Vulgar, uprzejmie proszę o zmniejszenie, zarówno wagowo jak i wielkościowo, obrazka. Dodatkowo proszę o uzupełnienie zdań w opisie. No i tradycyjnie PRZYŁÓŻ SIĘ DO TEGO CO ROBISZ, bo wygląda to tak, jakbyś chciał coś dodać, ale po napisaniu dwóch słów to już się odechciało. Napiszę wprost, olewasz stronę, jak i czytających. Wyznaczam czas do 3.02, 20:00 - czyli masz ponad 24h + tyle ile wisi ta strona - potworek.--[[Wikipedysta:Daniel Koźmiński|dely]] 10:59, 2 lut 2006 (CET) Vulgar, uprzejmie proszę o zmniejszenie, zarówno wagowo jak i wielkościowo, obrazka. Dodatkowo proszę o uzupełnienie zdań w opisie. No i tradycyjnie PRZYŁÓŻ SIĘ DO TEGO CO ROBISZ, bo wygląda to tak, jakbyś chciał coś dodać, ale po napisaniu dwóch słów to już się odechciało. Napiszę wprost, olewasz stronę, jak i czytających. Wyznaczam czas do 3.02, 20:00 - czyli masz ponad 24h + tyle ile wisi ta strona - potworek.--[[Wikipedysta:Daniel Koźmiński|dely]] 10:59, 2 lut 2006 (CET)
 +
 +Draco - ok zgadzam się, skoro już tak bardzo zależy ci na NEGATYWACH, na '''Główne wady'', aczkolwiek wers "wątpliwa stabilność" jest conajmniej śmieszny!
 +Jeżeli już to mówmy o niestabilności wynikającej z niekompatybilności softu który był/jest pisany pod TOS'a. No chyba że zarzucisz MagiC'owi że pod PC i MACiem nie odpalają się żadne gierki a jakiekolwiek próby kończą się jednoznacznie!

Wersja z dnia 20:28, 2 lut 2006

Raczej nie jestem jakimś purystą językowym (trudne słowo), ale tu to ewidentnie brakuje wstępu (co najmniej)... ;) --Piotrv 21:56, 1 lut 2006 (CET)

Vulgar, uprzejmie proszę o zmniejszenie, zarówno wagowo jak i wielkościowo, obrazka. Dodatkowo proszę o uzupełnienie zdań w opisie. No i tradycyjnie PRZYŁÓŻ SIĘ DO TEGO CO ROBISZ, bo wygląda to tak, jakbyś chciał coś dodać, ale po napisaniu dwóch słów to już się odechciało. Napiszę wprost, olewasz stronę, jak i czytających. Wyznaczam czas do 3.02, 20:00 - czyli masz ponad 24h + tyle ile wisi ta strona - potworek.--dely 10:59, 2 lut 2006 (CET)

Draco - ok zgadzam się, skoro już tak bardzo zależy ci na NEGATYWACH, na 'Główne wady, aczkolwiek wers "wątpliwa stabilność" jest conajmniej śmieszny! Jeżeli już to mówmy o niestabilności wynikającej z niekompatybilności softu który był/jest pisany pod TOS'a. No chyba że zarzucisz MagiC'owi że pod PC i MACiem nie odpalają się żadne gierki a jakiekolwiek próby kończą się jednoznacznie!

Personal tools