Dyskusja:Ninja Commando

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 15:30, 5 cze 2017
Mazi (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)

Linia 5: Linia 5:
::::Obrazek jest do zrobienia od nowa z innego powodu - nie jest w natywnej rozdzielczości, przez co jest rozmazany i ma więcej kolorów niż rzeczywista gra. Poza tym, Atariki nie jest drukowana na papierze, nie musimy oszczędzać miejsca na ekranie - galeria 10 osobnych obrazków byłaby wygodniejsza niż taki GIF. --[[Użytkownik:Krótki|Krótki]] 10:04, 3 cze 2017 (CEST) ::::Obrazek jest do zrobienia od nowa z innego powodu - nie jest w natywnej rozdzielczości, przez co jest rozmazany i ma więcej kolorów niż rzeczywista gra. Poza tym, Atariki nie jest drukowana na papierze, nie musimy oszczędzać miejsca na ekranie - galeria 10 osobnych obrazków byłaby wygodniejsza niż taki GIF. --[[Użytkownik:Krótki|Krótki]] 10:04, 3 cze 2017 (CEST)
::::: To usuńcie gif'a i zróbcie tak żeby było dobrze i żebyście byli zadowoleni. --[[Użytkownik:Mazi|Mazi]] 17:30, 5 cze 2017 (CEST) ::::: To usuńcie gif'a i zróbcie tak żeby było dobrze i żebyście byli zadowoleni. --[[Użytkownik:Mazi|Mazi]] 17:30, 5 cze 2017 (CEST)
 +:::::: Pozwoliłem sobie tak zrobić, ponieważ tak było szybciej niż komentowac :) Czuwaj! [[Użytkownik:Daniel Koźmiński|dely]] 18:16, 5 cze 2017 (CEST)

Aktualna wersja

ten gickr.com w rogu gif-a to chyba nie jest dobry pomysł. --Seban/SLIGHT 19:38, 25 maj 2017 (CEST)

Jest to link do darmowego softu online, za pomocą którego bez problemu zrobiłem giffa. Czy to aż tak wielki problem? --Mazi 20:01, 29 maj 2017 (CEST)
ja wiem co to jest gickr (sprawdziłem) ale chodzi mi o to że nigdy nie widziałem żadnych reklam na żadnym wiki, nie wiem czy "reklama", nawet darmowego softu jest dobrym pomysłem, tym bardziej że całe atariki jest "wolne" od tego typu przypadków. Jeżeli prześlesz mi poszczególne obrazki to zrobię (przy użyciu GIMP) wersję tego GIF-a bez napisu gickr.com. I żebyś nie pomyślał że w jakikolwiek sposób neguję pracę którą wykonałeś, fajnie że Ci się chciało, ale boję się jakiś mogących wystąpić problemów natury prawnej (bo np. autorom gickr.com zmieni się podejście to licencjonowania swojego "oprogramowania"), ew. znajdą się jakieś oszołomy i zaczną walczyć o (r). --Seban/SLIGHT 09:07, 30 maj 2017 (CEST)
Żeby nie było, przed wrzutka poprosiłem o opinie na #atari8 i nawet sam ojciec redaktor naczelny nie miał nic przeciwko. Niestety, nie mam już sreenshotów, ponieważ po akceptacji na ircu, wrzuceniu obrazu do artykułu, skasowałem je. Jeżeli ktoś z zewnątrz będzie miał pretensję, choć szczerze wątpię, to się skasuje.--Mazi 21:35, 30 maj 2017 (CEST)
Obrazek jest do zrobienia od nowa z innego powodu - nie jest w natywnej rozdzielczości, przez co jest rozmazany i ma więcej kolorów niż rzeczywista gra. Poza tym, Atariki nie jest drukowana na papierze, nie musimy oszczędzać miejsca na ekranie - galeria 10 osobnych obrazków byłaby wygodniejsza niż taki GIF. --Krótki 10:04, 3 cze 2017 (CEST)
To usuńcie gif'a i zróbcie tak żeby było dobrze i żebyście byli zadowoleni. --Mazi 17:30, 5 cze 2017 (CEST)
Pozwoliłem sobie tak zrobić, ponieważ tak było szybciej niż komentowac :) Czuwaj! dely 18:16, 5 cze 2017 (CEST)
Personal tools