Dyskusja:OMC65

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 17:27, 12 cze 2008
Sikor (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 14:45, 13 cze 2008
Macgyver (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 4: Linia 4:
Mac: jak napisał Seban. Toi nawet Pecuś z Pirxem nie mają, a Ty tu takie cacko ukrywasz...? I dorzuć też bezpośrednio do artka (wrzucaś zipa i linkujesz jako mediafile) - aby było (jak ja z wersją PC zrobiłem. W każdym razie - poproszę... Aha, wersja pod ST jest nieco starsza i uboższa, jak ktoś się dobrze zna na assemblerze - niech opisze różnice (szczątkowo pami ętam z rozmów z Pirxem). A może coś Pirx lub Pecuś dopiszą, wszak znają różnice najlepiej ;) --[[Użytkownik:Sikor|Sikor]] 19:27, 12 cze 2008 (CEST) Mac: jak napisał Seban. Toi nawet Pecuś z Pirxem nie mają, a Ty tu takie cacko ukrywasz...? I dorzuć też bezpośrednio do artka (wrzucaś zipa i linkujesz jako mediafile) - aby było (jak ja z wersją PC zrobiłem. W każdym razie - poproszę... Aha, wersja pod ST jest nieco starsza i uboższa, jak ktoś się dobrze zna na assemblerze - niech opisze różnice (szczątkowo pami ętam z rozmów z Pirxem). A może coś Pirx lub Pecuś dopiszą, wszak znają różnice najlepiej ;) --[[Użytkownik:Sikor|Sikor]] 19:27, 12 cze 2008 (CEST)
 +
 +cholera, nie pomyślałem :( wiedząc, że posiadam jedyną kopię na świecie mogłem wystawić na allegro i sprzedać po kolekcjonerskiej cenie :(((

Wersja z dnia 14:45, 13 cze 2008

"wersja na Atari ST" zginęła ? W sensie nie istnieją jej kopie ? Hmm.... w na dysku Falconowym mam między innymi taki katalog o nazwie: OMC_6502 i tam jakieś pliki *.S65 oraz plik zasadniczy OMC_6502.TTP - jeżeli ktoś jest zainteresowany, to mogę to wrzucić np. na pigwę --Macgyver 16:13, 12 cze 2008 (CEST)

Nad czym się zastanawiasz :) Wrzucaj póki dysk w Falconie sprawnie działa :D --Seban/SLIGHT 16:26, 12 cze 2008 (CEST)

Mac: jak napisał Seban. Toi nawet Pecuś z Pirxem nie mają, a Ty tu takie cacko ukrywasz...? I dorzuć też bezpośrednio do artka (wrzucaś zipa i linkujesz jako mediafile) - aby było (jak ja z wersją PC zrobiłem. W każdym razie - poproszę... Aha, wersja pod ST jest nieco starsza i uboższa, jak ktoś się dobrze zna na assemblerze - niech opisze różnice (szczątkowo pami ętam z rozmów z Pirxem). A może coś Pirx lub Pecuś dopiszą, wszak znają różnice najlepiej ;) --Sikor 19:27, 12 cze 2008 (CEST)

cholera, nie pomyślałem :( wiedząc, że posiadam jedyną kopię na świecie mogłem wystawić na allegro i sprzedać po kolekcjonerskiej cenie :(((

Personal tools