Dyskusja:Pochodzący z Elbląga

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 21:14, 22 sie 2022
Azbest (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Azbest (Dyskusja | wkład)

Linia 1: Linia 1:
Azbest, robisz to jako zwykłe hasło a nie lepiej jako szablon (coś jak "produkcje grupy...") wtedy by nawet lepiej wyglądało. :) --[[Użytkownik:Dracon|Dracon/TQA]] 21:12, 22 sie 2022 (CEST) Azbest, robisz to jako zwykłe hasło a nie lepiej jako szablon (coś jak "produkcje grupy...") wtedy by nawet lepiej wyglądało. :) --[[Użytkownik:Dracon|Dracon/TQA]] 21:12, 22 sie 2022 (CEST)
-Zrobiłem jako zwykłe hasło z przekierowaniem do kategorii bo za cholerę nie potrafiłem zrobić wewnątrz innego hasła linku klikalnego do kategorii - konkretnie zobacz haslo [[Elbląg]] - będziesz wiedział o co mi chodzi. Jeśli umiesz to zrobić - proszę bardzo :) --[[Użytkownik:Azbest|Azbest]] 23:14, 22 sie 2022 (CEST)+Zrobiłem jako zwykłe hasło z przekierowaniem do kategorii bo za cholerę nie potrafiłem zrobić wewnątrz innego hasła linku klikalnego do kategorii - konkretnie zobacz haslo [[Elbląg]] - będziesz wiedział o co mi chodzi. Jeśli umiesz to zrobić - proszę bardzo :) -- a, no i jeszcze tutaj http://atariki.krap.pl/index.php/Kategoria:Ludzie-miejsce-aktywnosci --[[Użytkownik:Azbest|Azbest]] 23:14, 22 sie 2022 (CEST)

Aktualna wersja

Azbest, robisz to jako zwykłe hasło a nie lepiej jako szablon (coś jak "produkcje grupy...") wtedy by nawet lepiej wyglądało. :) --Dracon/TQA 21:12, 22 sie 2022 (CEST)

Zrobiłem jako zwykłe hasło z przekierowaniem do kategorii bo za cholerę nie potrafiłem zrobić wewnątrz innego hasła linku klikalnego do kategorii - konkretnie zobacz haslo Elbląg - będziesz wiedział o co mi chodzi. Jeśli umiesz to zrobić - proszę bardzo :) -- a, no i jeszcze tutaj http://atariki.krap.pl/index.php/Kategoria:Ludzie-miejsce-aktywnosci --Azbest 23:14, 22 sie 2022 (CEST)

Personal tools