Dyskusja:QuaST 2004

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 18:17, 8 gru 2004
Eru (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Dely (Dyskusja | wkład)

Linia 5: Linia 5:
--[[Wikipedysta:Eru|Eru]] 19:17, 8 gru 2004 (CET) --[[Wikipedysta:Eru|Eru]] 19:17, 8 gru 2004 (CET)
 +
 +Jak dla mnie tabelki w wiki sa nieczytelne, albo nie umiem zrobic ladnych :/ A czy wiki'owac produkcje to jest za. Przeciez jest kupa rzeczy powrzucanych do bazy plików (ktora niedlugo zostanie przeniesiona na atariki) / na serwerze azbesta. Przeciez mozna polinkowac do tych plików zeby kazdy mogl sobie je sciagnac. --[[Wikipedysta:Dely|Dely]] 20:27, 8 gru 2004 (CET)

Aktualna wersja

2 uwagi: - czy ma sens wiki'owanie wszystkich możliwych tytułów produkcji? Byłbym za tym, żeby być realistą. Przecież nikt nie zrobi strony dla muzyczki jakiejś z kompo. A jak zrobi, to zupdate'uje i tą stronę. A tak mamy tylko w pytę zupełnie nierealistycznych linków, co pewnie nie pomaga na prędkość systemu. - uważam, że lepiej używać wiki-syntaxu dla tabelek - można je konfigurować definiując odpowiednie wpisy w css (np ujednolicony format tabelki dla wyników kompo), i nie używać zupełnie nieczytelnego HTMLa. Tym bardziej, że takie rzeczy jak alignment w wiki-syntaxie też się da.

--Eru 19:17, 8 gru 2004 (CET)

Jak dla mnie tabelki w wiki sa nieczytelne, albo nie umiem zrobic ladnych :/ A czy wiki'owac produkcje to jest za. Przeciez jest kupa rzeczy powrzucanych do bazy plików (ktora niedlugo zostanie przeniesiona na atariki) / na serwerze azbesta. Przeciez mozna polinkowac do tych plików zeby kazdy mogl sobie je sciagnac. --Dely 20:27, 8 gru 2004 (CET)

Personal tools