Dyskusja użytkownika:Yansen

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 09:25, 25 lut 2010
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Mikey (Dyskusja | wkład)

Linia 1: Linia 1:
Witam. Bądź uprzejmy zapoznać się z artykułami [[Obsługa Atariki]] i [[Zasady dodawania]]. Hasła nie spełniające podstawowych wymogów będą kasowane bez żadnej litości. Wymagana jest także kategoryzacja, weź tu za wzór istniejące hasła. Lista gotowych kategorii jest [http://atariki.krap.pl/index.php/Specjalna:Categories tutaj]. [[Użytkownik:KMK|KMK]] 10:25, 25 lut 2010 (CET) Witam. Bądź uprzejmy zapoznać się z artykułami [[Obsługa Atariki]] i [[Zasady dodawania]]. Hasła nie spełniające podstawowych wymogów będą kasowane bez żadnej litości. Wymagana jest także kategoryzacja, weź tu za wzór istniejące hasła. Lista gotowych kategorii jest [http://atariki.krap.pl/index.php/Specjalna:Categories tutaj]. [[Użytkownik:KMK|KMK]] 10:25, 25 lut 2010 (CET)
 +
 +Czy Yansen to JBW? Jeśli tak to witam, i składam wyrazy szacunku za cały wkład w popularyzacje programowania w Polsce.
 +Dzięki JBW zacząłem programować i do dzisiaj to robię. Pozdrawiam [[Użytkownik:Mikey|Mikey]] 22:57, 28 lut 2010 (CET)

Aktualna wersja

Witam. Bądź uprzejmy zapoznać się z artykułami Obsługa Atariki i Zasady dodawania. Hasła nie spełniające podstawowych wymogów będą kasowane bez żadnej litości. Wymagana jest także kategoryzacja, weź tu za wzór istniejące hasła. Lista gotowych kategorii jest tutaj. KMK 10:25, 25 lut 2010 (CET)

Czy Yansen to JBW? Jeśli tak to witam, i składam wyrazy szacunku za cały wkład w popularyzacje programowania w Polsce. Dzięki JBW zacząłem programować i do dzisiaj to robię. Pozdrawiam Mikey 22:57, 28 lut 2010 (CET)

Personal tools