Ftp.atari.art.pl

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 11:14, 5 gru 2006
Miker (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 17:54, 15 sie 2007
Azbest (Dyskusja | wkład)
(dodana informacja, ze ftp.pigwa.net=atari.art.pl itp.)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
Poprzednia nazwa archiwum wszystkiego co dotyczy Atari zarówno [[Atari 8-bit|małego]] jak i [[ST|dużego]]... Poprzednia nazwa archiwum wszystkiego co dotyczy Atari zarówno [[Atari 8-bit|małego]] jak i [[ST|dużego]]...
 +
Obecna nazwa to [[ftp.pigwa.net]] Obecna nazwa to [[ftp.pigwa.net]]
 +
 +Nazwa została zmieniona, ponieważ domena .art.pl jest hostowana przez ICM i niestety kontakt z panami z ICM okazywał się dosyć uciążliwy - prośby o wszelkie zmiany trwały tygodniami.
 +
 +Geneza nazwy: na którymś z party (było to prawdopodobnie [[Lato Ludzików 2002]] lub [[QuaST 2003]) w jakiś dziwny sposób adminowi tegoż serwera - [[Azbest]]owi wbił ktoś lub on sam sobie wbił zlepek 'pigwa rekords'. Decyzja o kupnie domeny była natychmiastowa i oczywista.
 +
 +Od tego czasu domena pigwa.net należy do [[Azbest]]a i własnie w tej domenie znajduje się dotychczasowy serwer [[ftp.atari.art.pl]].
 +
 +Należy zauważyć, że jest to fizycznie ten sam serwer i zawiera dokładnie te same dane w dokładnie tej samej strukturze katalogów co [[ftp.atari.art.pl]]
[[Kategoria:Miejsca w sieci]] [[Kategoria:Miejsca w sieci]]

Wersja z dnia 17:54, 15 sie 2007

Poprzednia nazwa archiwum wszystkiego co dotyczy Atari zarówno małego jak i dużego...

Obecna nazwa to ftp.pigwa.net

Nazwa została zmieniona, ponieważ domena .art.pl jest hostowana przez ICM i niestety kontakt z panami z ICM okazywał się dosyć uciążliwy - prośby o wszelkie zmiany trwały tygodniami.

Geneza nazwy: na którymś z party (było to prawdopodobnie Lato Ludzików 2002 lub [[QuaST 2003]) w jakiś dziwny sposób adminowi tegoż serwera - Azbestowi wbił ktoś lub on sam sobie wbił zlepek 'pigwa rekords'. Decyzja o kupnie domeny była natychmiastowa i oczywista.

Od tego czasu domena pigwa.net należy do Azbesta i własnie w tej domenie znajduje się dotychczasowy serwer ftp.atari.art.pl.

Należy zauważyć, że jest to fizycznie ten sam serwer i zawiera dokładnie te same dane w dokładnie tej samej strukturze katalogów co ftp.atari.art.pl

Personal tools