Ftp.atari.art.pl

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 17:54, 15 sie 2007
Azbest (Dyskusja | wkład)
(dodana informacja, ze ftp.pigwa.net=atari.art.pl itp.)
← Previous diff
Wersja z dnia 17:59, 15 sie 2007
Azbest (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 5: Linia 5:
Nazwa została zmieniona, ponieważ domena .art.pl jest hostowana przez ICM i niestety kontakt z panami z ICM okazywał się dosyć uciążliwy - prośby o wszelkie zmiany trwały tygodniami. Nazwa została zmieniona, ponieważ domena .art.pl jest hostowana przez ICM i niestety kontakt z panami z ICM okazywał się dosyć uciążliwy - prośby o wszelkie zmiany trwały tygodniami.
-Geneza nazwy: na którymś z party (było to prawdopodobnie [[Lato Ludzików 2002]] lub [[QuaST 2003]) w jakiś dziwny sposób adminowi tegoż serwera - [[Azbest]]owi wbił ktoś lub on sam sobie wbił zlepek 'pigwa rekords'. Decyzja o kupnie domeny była natychmiastowa i oczywista.+Geneza nazwy: na którymś z party (było to prawdopodobnie [[Lato Ludzików 2002]] lub [[QuaST 2003\]) w jakiś dziwny sposób adminowi tegoż serwera - [[Azbest]]owi wbił ktoś (prawdopodobnie [[Mikey]]) lub on sam sobie wbił zlepek 'pigwa rekords'. Decyzja o kupnie domeny była natychmiastowa i oczywista.
Od tego czasu domena pigwa.net należy do [[Azbest]]a i własnie w tej domenie znajduje się dotychczasowy serwer [[ftp.atari.art.pl]]. Od tego czasu domena pigwa.net należy do [[Azbest]]a i własnie w tej domenie znajduje się dotychczasowy serwer [[ftp.atari.art.pl]].

Wersja z dnia 17:59, 15 sie 2007

Poprzednia nazwa archiwum wszystkiego co dotyczy Atari zarówno małego jak i dużego...

Obecna nazwa to ftp.pigwa.net

Nazwa została zmieniona, ponieważ domena .art.pl jest hostowana przez ICM i niestety kontakt z panami z ICM okazywał się dosyć uciążliwy - prośby o wszelkie zmiany trwały tygodniami.

Geneza nazwy: na którymś z party (było to prawdopodobnie Lato Ludzików 2002 lub [[QuaST 2003\]) w jakiś dziwny sposób adminowi tegoż serwera - Azbestowi wbił ktoś (prawdopodobnie Mikey) lub on sam sobie wbił zlepek 'pigwa rekords'. Decyzja o kupnie domeny była natychmiastowa i oczywista.

Od tego czasu domena pigwa.net należy do Azbesta i własnie w tej domenie znajduje się dotychczasowy serwer ftp.atari.art.pl.

Należy zauważyć, że jest to fizycznie ten sam serwer i zawiera dokładnie te same dane w dokładnie tej samej strukturze katalogów co ftp.atari.art.pl

Personal tools