Głuchołazy

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 19:49, 11 paź 2007
Sikor (Dyskusja | wkład)
(== Kolejne edycje ==)
← Previous diff
Wersja z dnia 11:18, 12 paź 2007
Mikey (Dyskusja | wkład)
(styl)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-[http://pl.wikipedia.org/wiki/G%C5%82ucho%C5%82azy Miasto] na pograniczu Polski i Czech, znane z odbytego tam w 2006 roku atarowskiego [[Parties|Copy Party]]. Była to alternatywa do dość nieoczekiwanie znikającym z kalendarza [[QuaST|QuaST Party]], ale pomimo tego, że organizowana na szybko - wielce udana. +[http://pl.wikipedia.org/wiki/G%C5%82ucho%C5%82azy Miasto] na pograniczu Polski i Czech, znane z atarowskiego [[Parties|Copy Party]], które odbyło się tam w 2006 roku. Była to alternatywa dla dość nieoczekiwanie znikającego z kalendarza [[QuaST|QuaST Party]], ale pomimo tego, że organizowana na szybko - wielce udana.
-Organizator - po usłyszeniu aprobaty wśród Atarowców - twierdzi, że prawdopodobnie nie było to ostatnie party organizowane w tym miejscu, mimo bojkotu ludzi z Pomorza. 
== Ciekawostki z "Party Place" == == Ciekawostki z "Party Place" ==
Linia 8: Linia 7:
== Kolejne edycje == == Kolejne edycje ==
-* 2007 - po wspaniałej zabawie w 2006 roku party zostało zorganizowane także w 2007 roku. Na szczególną uwagę zasługuje fakt odbycia się pierwszy raz po kilkuletniej przerwie (na pollskich zlotach) compo na Atari [[ST]] - gfx compo.+* 2007 - po wspaniałej zabawie w 2006 roku party zostało zorganizowane także w roku 2007. Na szczególną uwagę zasługuje fakt odbycia się pierwszy raz po kilkuletniej przerwie (na pollskich zlotach) compo na Atari [[ST]] - gfx compo.
{{Stub}} {{Stub}}
[[Kategoria:Zloty]] [[Kategoria:Zloty]]

Wersja z dnia 11:18, 12 paź 2007

Miasto na pograniczu Polski i Czech, znane z atarowskiego Copy Party, które odbyło się tam w 2006 roku. Była to alternatywa dla dość nieoczekiwanie znikającego z kalendarza QuaST Party, ale pomimo tego, że organizowana na szybko - wielce udana.


Ciekawostki z "Party Place"

  • było to chyba jedyne party, na którym wszystkie prace w kategorii Demo były odmianami prac w BASICu... (2 w Atari BASICu, jedna w niekompilowanym Turbo BASICu)
  • na tym party padł rekord w szybkości obliczenia wyników party - całość trwała około jednej godziny. Przyczyniło się do tego użycie komputera Atari i krótkiego programu w... Atari BASICu, za pomocą którego komisja w składzie Grzybson, Jaskier i Sikor dokonała przeliczenia punktów za poszczególne prace.

Kolejne edycje

  • 2007 - po wspaniałej zabawie w 2006 roku party zostało zorganizowane także w roku 2007. Na szczególną uwagę zasługuje fakt odbycia się pierwszy raz po kilkuletniej przerwie (na pollskich zlotach) compo na Atari ST - gfx compo.

Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools