Głuchołazy

From Atariki

Revision as of 19:49, 11 paź 2007; view current revision
←Older revision | Newer revision→
Jump to: navigation, search

Miasto na pograniczu Polski i Czech, znane z odbytego tam w 2006 roku atarowskiego Copy Party. Była to alternatywa do dość nieoczekiwanie znikającym z kalendarza QuaST Party, ale pomimo tego, że organizowana na szybko - wielce udana.

Organizator - po usłyszeniu aprobaty wśród Atarowców - twierdzi, że prawdopodobnie nie było to ostatnie party organizowane w tym miejscu, mimo bojkotu ludzi z Pomorza.

Ciekawostki z "Party Place"

  • było to chyba jedyne party, na którym wszystkie prace w kategorii Demo były odmianami prac w BASICu... (2 w Atari BASICu, jedna w niekompilowanym Turbo BASICu)
  • na tym party padł rekord w szybkości obliczenia wyników party - całość trwała około jednej godziny. Przyczyniło się do tego użycie komputera Atari i krótkiego programu w... Atari BASICu, za pomocą którego komisja w składzie Grzybson, Jaskier i Sikor dokonała przeliczenia punktów za poszczególne prace.

Kolejne edycje

  • 2007 - po wspaniałej zabawie w 2006 roku party zostało zorganizowane także w 2007 roku. Na szczególną uwagę zasługuje fakt odbycia się pierwszy raz po kilkuletniej przerwie (na pollskich zlotach) compo na Atari ST - gfx compo.

Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools