Grey

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 06:25, 30 sie 2007
Azbest (Dyskusja | wkład)
(linki do sillyventure)
← Previous diff
Wersja z dnia 05:10, 29 gru 2008
Miker (Dyskusja | wkład)
(nie używamy podkresleń w wewn. odnośnikach)
Next diff →
Linia 3: Linia 3:
Były współredaktor niemieckiego disk-mag'a [[Undercover]] (ST) do czasu odejścia red. naczelnego Moondog-a. Obecnie naczelny (hard-)disk-mag'a [[Chosneck]] na Falcona - niestety z uwagi na stan cywilny (Grey jest żonaty i 'dzieciaty') mag ten ukazuje się prawie co rok. Były współredaktor niemieckiego disk-mag'a [[Undercover]] (ST) do czasu odejścia red. naczelnego Moondog-a. Obecnie naczelny (hard-)disk-mag'a [[Chosneck]] na Falcona - niestety z uwagi na stan cywilny (Grey jest żonaty i 'dzieciaty') mag ten ukazuje się prawie co rok.
-Ponadto pomagał w organizacji różnych atarowskich imprez ([[QuaST]], EIL...). Sam też podjął się organizacji multi-atarowskich imprez z cyklu SillyVenture - [[Sillyventure_2000]], [[Sillyventure_2004]].+Ponadto pomagał w organizacji różnych atarowskich imprez ([[QuaST]], EIL...). Sam też podjął się organizacji multi-atarowskich imprez z cyklu SillyVenture - [[Sillyventure 2000]], [[Sillyventure 2004]].
Ma również na koncie organizację kilku lokalnych [[Sztab Trójmiasto|zlotów]] atarowców w Trójmieście. Ma również na koncie organizację kilku lokalnych [[Sztab Trójmiasto|zlotów]] atarowców w Trójmieście.

Wersja z dnia 05:10, 29 gru 2008

Michał Michałowski z Gdańska. Aktywny na scenie Atari od około połowy lat 90-tych XX w. Członek grup: High Voltage, The Votion (ST), Shadows (Falcon), Pandemonium (Falcon). Założyciel grupy MSB (Mystic Bytes) działającej w dalszym ciągu na platformach ST/Falcon.

Były współredaktor niemieckiego disk-mag'a Undercover (ST) do czasu odejścia red. naczelnego Moondog-a. Obecnie naczelny (hard-)disk-mag'a Chosneck na Falcona - niestety z uwagi na stan cywilny (Grey jest żonaty i 'dzieciaty') mag ten ukazuje się prawie co rok.

Ponadto pomagał w organizacji różnych atarowskich imprez (QuaST, EIL...). Sam też podjął się organizacji multi-atarowskich imprez z cyklu SillyVenture - Sillyventure 2000, Sillyventure 2004.

Ma również na koncie organizację kilku lokalnych zlotów atarowców w Trójmieście.

Jest zasłużonym propagatorem marki Atari.

Personal tools