Grey

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 12:26, 16 lip 2006
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 12:26, 16 lip 2006
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 5: Linia 5:
Ponadto pomagał w organizacji różnych atarowskich imprez ([[QuaST]], EIL...). Sam też podjął się organizacji multi-atarowskich imprez z cyklu [[SillyVenture]] (2000, 2004). Ponadto pomagał w organizacji różnych atarowskich imprez ([[QuaST]], EIL...). Sam też podjął się organizacji multi-atarowskich imprez z cyklu [[SillyVenture]] (2000, 2004).
-Ma również na koncie dobrą organizację kilku lokalnych [[Sztab Trójmiasto|zlotów]] atarowców w Trójmieście. +Ma również na koncie organizację kilku lokalnych [[Sztab Trójmiasto|zlotów]] atarowców w Trójmieście.
Jest zasłużonym propagatorem marki Atari. Jest zasłużonym propagatorem marki Atari.
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]

Wersja z dnia 12:26, 16 lip 2006

Michał Michałowski z Gdańska. Aktywny na scenie Atari od około połowy lat 90-tych XX w. Członek grup: High Voltage, The Votion (ST), Shadows (Falcon), Pandemonium (Falcon). Założyciel grupy MSB (Mystic Bytes) działającej w dalszym ciągu na platformach ST/Falcon.

Były współredaktor niemieckiego disk-mag'a Undercover (ST) do czasu odejścia red. naczelnego Moondog-a. Obecnie naczelny (hard-)disk-mag'a Chosneck na Falcona - niestety z uwagi na stan cywilny (Grey jest żonaty i 'dzieciaty') mag ten ukazuje się prawie co rok.

Ponadto pomagał w organizacji różnych atarowskich imprez (QuaST, EIL...). Sam też podjął się organizacji multi-atarowskich imprez z cyklu SillyVenture (2000, 2004).

Ma również na koncie organizację kilku lokalnych zlotów atarowców w Trójmieście.

Jest zasłużonym propagatorem marki Atari.

Personal tools