Grey

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 00:32, 10 cze 2011
Krótki (Dyskusja | wkład)
(poprawka linków po przeniesieniu artykułów)
← Previous diff
Wersja z dnia 23:50, 9 gru 2012
Jhusak (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 4: Linia 4:
Były współredaktor niemieckiego disk-mag'a [[Undercover]] (ST) do czasu odejścia red. naczelnego Moondog-a. Obecnie naczelny (hard-)disk-mag'a [[Chosneck]] na Falcona - niestety z uwagi na stan cywilny (Grey jest żonaty i 'dzieciaty') mag ten ukazuje się prawie co rok. Były współredaktor niemieckiego disk-mag'a [[Undercover]] (ST) do czasu odejścia red. naczelnego Moondog-a. Obecnie naczelny (hard-)disk-mag'a [[Chosneck]] na Falcona - niestety z uwagi na stan cywilny (Grey jest żonaty i 'dzieciaty') mag ten ukazuje się prawie co rok.
-Ponadto pomagał w organizacji różnych atarowskich imprez ([[QuaST]], EIL...). Sam też podjął się organizacji multi-atarowskich imprez z cyklu SillyVenture - [[SillyVenture 2000]], [[SillyVenture 2004]], [[Silly Venture 2010]] oraz [[Silly Venture 2011]]. Party znane jest m.in. z klipów filmowych, na których znane osoby ze świata show-businessu zapraszają bądź pozdrawiają uczestników [[SV]]. +Ponadto pomagał w organizacji różnych atarowskich imprez ([[QuaST]], EIL...). Sam też podjął się organizacji multi-atarowskich imprez z cyklu [[SillyVenture]] od roku 2000. Party znane jest m.in. z klipów filmowych, na których znane osoby ze świata show-businessu zapraszają bądź pozdrawiają uczestników [[SV]].
Dotychczas wystąpili: Dotychczas wystąpili:
-Krzysztof Skiba (Big Cyc)+*Krzysztof Skiba (Big Cyc)
- +*Muniek Staszczyk (T-Love)
-Muniek Staszczyk (T-Love)+*Końjo
- +*Jarek Janiszewski (Bielizna, Czarno Czarni)
-Końjo+*Sławomir Łosowski (założyciel KOMBI)
- +*Krzysztof Kononowicz (znany internetowy celebryta)
-Jarek Janiszewski (Bielizna, Czarno Czarni)+*Move Town (zespół z Niemiec)
- +*Justin Gromada
-Sławomir Łosowski (założyciel KOMBI)+
- +
-Krzysztof Kononowicz (znany internetowy celebryta)+
- +
-Move Town (zespół z Niemiec)+
Ma również na koncie organizację kilku lokalnych [[Sztab Trójmiasto|zlotów]] atarowców w Trójmieście. Ma również na koncie organizację kilku lokalnych [[Sztab Trójmiasto|zlotów]] atarowców w Trójmieście.

Wersja z dnia 23:50, 9 gru 2012

Grafika:Grey.jpg

Michał Michałowski z Gdańska. Aktywny na scenie Atari od około połowy lat 90-tych XX w. Członek grup: High Voltage, The Votion (ST), Shadows (Falcon), Pandemonium (Falcon). Założyciel grupy MSB (Mystic Bytes) działającej w dalszym ciągu na platformach ST/Falcon.

Były współredaktor niemieckiego disk-mag'a Undercover (ST) do czasu odejścia red. naczelnego Moondog-a. Obecnie naczelny (hard-)disk-mag'a Chosneck na Falcona - niestety z uwagi na stan cywilny (Grey jest żonaty i 'dzieciaty') mag ten ukazuje się prawie co rok.

Ponadto pomagał w organizacji różnych atarowskich imprez (QuaST, EIL...). Sam też podjął się organizacji multi-atarowskich imprez z cyklu SillyVenture od roku 2000. Party znane jest m.in. z klipów filmowych, na których znane osoby ze świata show-businessu zapraszają bądź pozdrawiają uczestników SV.

Dotychczas wystąpili:

  • Krzysztof Skiba (Big Cyc)
  • Muniek Staszczyk (T-Love)
  • Końjo
  • Jarek Janiszewski (Bielizna, Czarno Czarni)
  • Sławomir Łosowski (założyciel KOMBI)
  • Krzysztof Kononowicz (znany internetowy celebryta)
  • Move Town (zespół z Niemiec)
  • Justin Gromada

Ma również na koncie organizację kilku lokalnych zlotów atarowców w Trójmieście.

Jest zasłużonym propagatorem marki Atari.

W 2011 r. udzielił wywiadu[1] dla magazynu online Scenial oraz papierowego wydania magazunu ABBUC.

Personal tools