Grey

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 10:57, 18 sty 2006
Greymsb (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 13:18, 18 sty 2006
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)
(killed: emotikonki, "blog-style" wyrazy itp. Poprawione linki.)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Aktywny na scenie '''/|\''' od połowy lat 90-tych. Członek grup: '''The Votion (ST), Shadows (Falcon), Pandemonium (Falcon)'''. Założyciel grupy ''''MSB' (Mystic Bytes''') działającej w dalszym ciągu na platformach''' ST/Falcon'''. +Aktywny na scenie Atari od połowy lat 90-tych. Członek grup: '''The Votion (ST), Shadows (Falcon), Pandemonium (Falcon)'''. Założyciel grupy ''''MSB' (Mystic Bytes''') działającej w dalszym ciągu na platformach''' ST/Falcon'''.
- +
- +
-Były współredaktor niemieckiego disk-mag'a "Undercover" (ST) do czasu odejścia red. naczelnego Moondog'a. [[Obecnie naczelny (hard-)disk-mag'a "Chosneck" na Falcon'a]] - niestety z uwagi na stan cywilny ukazuje się prawie co roq ;)+
 +Były współredaktor niemieckiego disk-mag'a [[Undercover]] (ST) do czasu odejścia red. naczelnego Moondog-a. Obecnie naczelny (hard-)disk-mag'a [[Chosneck]] na Falcona - niestety z uwagi na stan cywilny ukazuje się prawie co rok.
Ponadto pomagał w organizacji różnych atarowskich imprez (QuaST, EIL...). Sam też podjął się organizacji multi-atarowskich imprez ''''SillyVenture'''' (2k, 2k4...?) Ponadto pomagał w organizacji różnych atarowskich imprez (QuaST, EIL...). Sam też podjął się organizacji multi-atarowskich imprez ''''SillyVenture'''' (2k, 2k4...?)

Wersja z dnia 13:18, 18 sty 2006

Aktywny na scenie Atari od połowy lat 90-tych. Członek grup: The Votion (ST), Shadows (Falcon), Pandemonium (Falcon). Założyciel grupy 'MSB' (Mystic Bytes) działającej w dalszym ciągu na platformach ST/Falcon.

Były współredaktor niemieckiego disk-mag'a Undercover (ST) do czasu odejścia red. naczelnego Moondog-a. Obecnie naczelny (hard-)disk-mag'a Chosneck na Falcona - niestety z uwagi na stan cywilny ukazuje się prawie co rok.

Ponadto pomagał w organizacji różnych atarowskich imprez (QuaST, EIL...). Sam też podjął się organizacji multi-atarowskich imprez 'SillyVenture' (2k, 2k4...?)

Personal tools