Ironsoft

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 06:53, 12 sie 2022
Azbest (Dyskusja | wkład)
(Nowy wpis - trzeba uzupelnic (tekst by Kaz))
← Previous diff
Wersja z dnia 06:53, 12 sie 2022
Azbest (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
Iron Soft podpisujący się też jako D.R. Software, D.R. Softrare, a nazywający się Dariusz Rogoziński. Pochodzi z Siedlec. Iron Soft podpisujący się też jako D.R. Software, D.R. Softrare, a nazywający się Dariusz Rogoziński. Pochodzi z Siedlec.
 +
Jeden z najbardziej płodnych i rozpoznawalnych autorów programów dla Atari w końcówce lat 80. Jeden z najbardziej płodnych i rozpoznawalnych autorów programów dla Atari w końcówce lat 80.
 +
Sławę zapewniły mu audycje jego programów w "Radiokomputerze", a także charakterystyczna seria programów użytkowych, nawiązująca nazwami i stylistyką do zespołu Iron Maiden. Sławę zapewniły mu audycje jego programów w "Radiokomputerze", a także charakterystyczna seria programów użytkowych, nawiązująca nazwami i stylistyką do zespołu Iron Maiden.
Nie żyje od 2013 roku. Nie żyje od 2013 roku.

Wersja z dnia 06:53, 12 sie 2022

Iron Soft podpisujący się też jako D.R. Software, D.R. Softrare, a nazywający się Dariusz Rogoziński. Pochodzi z Siedlec.

Jeden z najbardziej płodnych i rozpoznawalnych autorów programów dla Atari w końcówce lat 80.

Sławę zapewniły mu audycje jego programów w "Radiokomputerze", a także charakterystyczna seria programów użytkowych, nawiązująca nazwami i stylistyką do zespołu Iron Maiden.

Nie żyje od 2013 roku.

Personal tools