Jerzy Zaskiewicz

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 11:58, 1 wrz 2023
Azbest (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 12:03, 1 wrz 2023
Azbest (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 5: Linia 5:
Przez wiele lat prowadził w Elblągu Klub YAMA. Powołał również do życia Wydawnictwo YAMA, publikujące mapy i przewodniki związane z Elblągiem i okolicą - również na płytach CD. Przez wiele lat prowadził w Elblągu Klub YAMA. Powołał również do życia Wydawnictwo YAMA, publikujące mapy i przewodniki związane z Elblągiem i okolicą - również na płytach CD.
-Atarowcom znany jest jako autor i wydawca książki "Co można jeszcze zrobic z komputerem Atari XL/XE?" z 1991 roku.+Atarowcom znany jest jako autor i wydawca książki "Co można zrobić z komputerem Atari XL/XE?" i jej drugiej części - "Co można jeszcze zrobić z komputerem Atari XL/XE?" (1991r)
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]
[[Kategoria:Pochodzący z Elbląga]] [[Kategoria:Pochodzący z Elbląga]]

Wersja z dnia 12:03, 1 wrz 2023

Jerzy Zaskiewicz Autor Chemik, elektronik, fotograf, ekolog, wydawca, instruktor sztuk walki, inspektor TOZ, zbieracz żab-maskotek, nieprofesjonalny historyk zajmujący się przełomem XIX i XX wieku - epoką wiktoriańsko-wilhelmińską.

Przez wiele lat prowadził w Elblągu Klub YAMA. Powołał również do życia Wydawnictwo YAMA, publikujące mapy i przewodniki związane z Elblągiem i okolicą - również na płytach CD.

Atarowcom znany jest jako autor i wydawca książki "Co można zrobić z komputerem Atari XL/XE?" i jej drugiej części - "Co można jeszcze zrobić z komputerem Atari XL/XE?" (1991r)

Personal tools