Jerzy Zaskiewicz

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 12:05, 1 wrz 2023
Azbest (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 12:07, 1 wrz 2023
Azbest (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 8: Linia 8:
Atarowcom znany jest jako autor i wydawca książki "Co można zrobić z komputerem Atari XL/XE?" i jej drugiej części - "Co można jeszcze zrobić z komputerem Atari XL/XE?" (1991r) Atarowcom znany jest jako autor i wydawca książki "Co można zrobić z komputerem Atari XL/XE?" i jej drugiej części - "Co można jeszcze zrobić z komputerem Atari XL/XE?" (1991r)
-{{grafr|co_mozna_jeszcze.png}}+{{grafl|co_mozna_jeszcze.png}}
Więcej informacji o obu pozycjach można znaleźć we wstępie do drugiej książki: Więcej informacji o obu pozycjach można znaleźć we wstępie do drugiej książki:
-{{grafr|co_mozna_jeszcze-wstep.png}}+{{grafl|co_mozna_jeszcze-wstep.png}}
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]
[[Kategoria:Pochodzący z Elbląga]] [[Kategoria:Pochodzący z Elbląga]]

Wersja z dnia 12:07, 1 wrz 2023

Jerzy Zaskiewicz

Autor

Chemik, elektronik, fotograf, ekolog, wydawca, instruktor sztuk walki, inspektor TOZ, zbieracz żab-maskotek, nieprofesjonalny historyk zajmujący się przełomem XIX i XX wieku - epoką wiktoriańsko-wilhelmińską.

Przez wiele lat prowadził w Elblągu Klub YAMA. Powołał również do życia Wydawnictwo YAMA, publikujące mapy i przewodniki związane z Elblągiem i okolicą - również na płytach CD.

Atarowcom znany jest jako autor i wydawca książki "Co można zrobić z komputerem Atari XL/XE?" i jej drugiej części - "Co można jeszcze zrobić z komputerem Atari XL/XE?" (1991r)

Grafika:co_mozna_jeszcze.png

Więcej informacji o obu pozycjach można znaleźć we wstępie do drugiej książki:

Personal tools