Kocerany

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 17:46, 30 sie 2006
KMK (Dyskusja | wkład)
(Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to Sikor)
← Previous diff
Wersja z dnia 01:07, 31 sie 2006
Krap (Dyskusja | wkład)
(zostawilem konkrety)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Było to dość dziwne party zorganizowane przez [[Sikor|Sikora]] i [[MkBoss|MkBossa]] w niewielkiej wiosce Kocerany pod Tarczynem w 2003 roku. Trwało cztery dni (1-4 maja) i charakteryzowało się piękną majową pogodą oraz klimatem prawdziwie letniego party (nocleg w namiotach, opalanie się, ognisko, mecz piłki nożnej). +Party zorganizowane przez [[Sikor|Sikora]] i [[MkBoss|MkBossa]] w niewielkiej wiosce Kocerany pod Tarczynem w 2003 roku.
 +Trwało cztery dni (1-4 maja) i charakteryzowało się piękną majową pogodą oraz klimatem prawdziwie letniego party (nocleg w namiotach, opalanie się, ognisko, mecz piłki nożnej).
Organizator (Sikor) obawiał się małej frekwencji, na szczęście niepotrzebnie, bo party odwiedziło około 30 osób, a rotacja ludzi z Warszawy i okolic była dość duża ze względu na bliskość do Stolicy (30km). Organizator (Sikor) obawiał się małej frekwencji, na szczęście niepotrzebnie, bo party odwiedziło około 30 osób, a rotacja ludzi z Warszawy i okolic była dość duża ze względu na bliskość do Stolicy (30km).
Na party tradycyjnie odbyły się konkursy (realtime,crazy,msx,intro). Na party tradycyjnie odbyły się konkursy (realtime,crazy,msx,intro).
-Ciekawostką jest, że party w zasadzie przeznaczone było dla użytkownikow sprzętu Apple, atarowcy mieli być jako dopełnienie zlotu. 
-Użytkownicy Apple jednak nie dopisali, a frekwencja z ich strony była zerowa.  
Zdjęcia z party można obejrzeć [http://atariarea.krap.pl/parties.php?akcja=pokaz_relke&id=19 tutaj] i [http://atariarea.krap.pl/parties.php?akcja=pokaz_relke&id=20 tutaj] Zdjęcia z party można obejrzeć [http://atariarea.krap.pl/parties.php?akcja=pokaz_relke&id=19 tutaj] i [http://atariarea.krap.pl/parties.php?akcja=pokaz_relke&id=20 tutaj]
[[Kategoria:Zloty]] [[Kategoria:Zloty]]

Wersja z dnia 01:07, 31 sie 2006

Party zorganizowane przez Sikora i MkBossa w niewielkiej wiosce Kocerany pod Tarczynem w 2003 roku. Trwało cztery dni (1-4 maja) i charakteryzowało się piękną majową pogodą oraz klimatem prawdziwie letniego party (nocleg w namiotach, opalanie się, ognisko, mecz piłki nożnej). Organizator (Sikor) obawiał się małej frekwencji, na szczęście niepotrzebnie, bo party odwiedziło około 30 osób, a rotacja ludzi z Warszawy i okolic była dość duża ze względu na bliskość do Stolicy (30km). Na party tradycyjnie odbyły się konkursy (realtime,crazy,msx,intro).

Zdjęcia z party można obejrzeć tutaj i tutaj

Personal tools