Krzysztof Leski

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 16:03, 2 lis 2022
Azbest (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Azbest (Dyskusja | wkład)

Linia 1: Linia 1:
[[Grafika:Krzysztof leski.jpg]] [[Grafika:Krzysztof leski.jpg]]
-Krzysztof Leski to dziennikarz prasowy, telewizyjny i radiowy. Był związany między innymi z "Gazetą Wyborczą", TVP. Pracował też jako korespondent "The Daily Telegraph" i BBC World Service.+Dziennikarz prasowy, telewizyjny i radiowy. Był związany między innymi z "Gazetą Wyborczą", TVP. Pracował też jako korespondent "The Daily Telegraph" i BBC World Service.
-Poza tym entuzjasta Atari. W połowie lat 80-tych pisał te proste programy i gry na Atari dla Krajowej Agencji Wydawniczej. Był jednym z prekursorów tworzenia legalnego oprogramowania dla mas.+Poza tym entuzjasta Atari. W połowie lat 80-tych pisał proste programy i gry na Atari dla Krajowej Agencji Wydawniczej. Był jednym z prekursorów tworzenia legalnego oprogramowania dla mas.
Zginął tragiczne (został zamordowany) w wieku 60 lat na początku stycznia 2020 roku. Zginął tragiczne (został zamordowany) w wieku 60 lat na początku stycznia 2020 roku.

Aktualna wersja

Grafika:Krzysztof leski.jpg

Dziennikarz prasowy, telewizyjny i radiowy. Był związany między innymi z "Gazetą Wyborczą", TVP. Pracował też jako korespondent "The Daily Telegraph" i BBC World Service.

Poza tym entuzjasta Atari. W połowie lat 80-tych pisał proste programy i gry na Atari dla Krajowej Agencji Wydawniczej. Był jednym z prekursorów tworzenia legalnego oprogramowania dla mas.

Zginął tragiczne (został zamordowany) w wieku 60 lat na początku stycznia 2020 roku.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools