Lame

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 11:45, 13 wrz 2005
Mikey (Dyskusja | wkład)
(smierc emotkom)
← Previous diff
Wersja z dnia 11:46, 13 wrz 2005
Mikey (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
{{Grafr|lame1.png}} {{Grafr|lame1.png}}
-Lamerskie interko 16k, początkowo mialo zostać wystawione na [[Quast|QuaST 98]] ale z powodu niskiej jakości na chwilę przed wręczeniem 'komisji' selekcyjnej+Lamerskie interko 16k, początkowo mialo zostać wystawione na [[Quast|QuaST 98]] ale z powodu niskiej (wg autora) jakości na chwilę przed wręczeniem 'komisji' selekcyjnej
-zostalo wycofane przez autora z konkurencji :) Światło dzienne ujrzało na [[Last Party|Last Party 98]]. +zostalo przez niego wycofane z konkurencji. Światło dzienne ujrzało na [[Last Party|Last Party 98]].
Ciekawostką jest to, iż jednyna działającą wersję posiada jedynie kilka osób, jako że kopia compo-disku którą można znaleźć w Sieci jest zniszczona w dość specyficzny sposób - intro się ładuje i wyświetla dość ciekawy efekt przypadkowej tęczy, co niektórzy błędnie biorą za właściwy efekt działania intra. Skrinszot z działającej wersji obok. Ciekawostką jest to, iż jednyna działającą wersję posiada jedynie kilka osób, jako że kopia compo-disku którą można znaleźć w Sieci jest zniszczona w dość specyficzny sposób - intro się ładuje i wyświetla dość ciekawy efekt przypadkowej tęczy, co niektórzy błędnie biorą za właściwy efekt działania intra. Skrinszot z działającej wersji obok.

Wersja z dnia 11:46, 13 wrz 2005

Grafika:lame1.png

Lamerskie interko 16k, początkowo mialo zostać wystawione na QuaST 98 ale z powodu niskiej (wg autora) jakości na chwilę przed wręczeniem 'komisji' selekcyjnej zostalo przez niego wycofane z konkurencji. Światło dzienne ujrzało na Last Party 98.

Ciekawostką jest to, iż jednyna działającą wersję posiada jedynie kilka osób, jako że kopia compo-disku którą można znaleźć w Sieci jest zniszczona w dość specyficzny sposób - intro się ładuje i wyświetla dość ciekawy efekt przypadkowej tęczy, co niektórzy błędnie biorą za właściwy efekt działania intra. Skrinszot z działającej wersji obok.

Autorzy: Kod: Mikey, Laoo, Msx: Solo

Personal tools