Lame

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 19:34, 4 wrz 2005
Miker (Dyskusja | wkład)
(+ kategoria)
← Previous diff
Wersja z dnia 11:45, 13 wrz 2005
Mikey (Dyskusja | wkład)
(smierc emotkom)
Next diff →
Linia 4: Linia 4:
zostalo wycofane przez autora z konkurencji :) Światło dzienne ujrzało na [[Last Party|Last Party 98]]. zostalo wycofane przez autora z konkurencji :) Światło dzienne ujrzało na [[Last Party|Last Party 98]].
-Ciekawostką jest to, iż jednyna działającą wersję posiada jedynie kilka osób, jako że kopia compo-disku którą można znaleźć w Sieci jest zniszczona w dość specyficzny sposób - intro się ładuje i wyświetla dość ciekawy efekt przypadkowej tęczy, co niektórzy błędnie biorą za właściwy efekt działania intra :) Skrinszot z działającej wersji obok. +Ciekawostką jest to, iż jednyna działającą wersję posiada jedynie kilka osób, jako że kopia compo-disku którą można znaleźć w Sieci jest zniszczona w dość specyficzny sposób - intro się ładuje i wyświetla dość ciekawy efekt przypadkowej tęczy, co niektórzy błędnie biorą za właściwy efekt działania intra. Skrinszot z działającej wersji obok.
Autorzy: Kod: [[Mikey]], [[Laoo]], Msx: [[Solo]] Autorzy: Kod: [[Mikey]], [[Laoo]], Msx: [[Solo]]
[[Kategoria: Intra XL/XE]] [[Kategoria: Intra XL/XE]]

Wersja z dnia 11:45, 13 wrz 2005

Grafika:lame1.png

Lamerskie interko 16k, początkowo mialo zostać wystawione na QuaST 98 ale z powodu niskiej jakości na chwilę przed wręczeniem 'komisji' selekcyjnej zostalo wycofane przez autora z konkurencji :) Światło dzienne ujrzało na Last Party 98.

Ciekawostką jest to, iż jednyna działającą wersję posiada jedynie kilka osób, jako że kopia compo-disku którą można znaleźć w Sieci jest zniszczona w dość specyficzny sposób - intro się ładuje i wyświetla dość ciekawy efekt przypadkowej tęczy, co niektórzy błędnie biorą za właściwy efekt działania intra. Skrinszot z działającej wersji obok.

Autorzy: Kod: Mikey, Laoo, Msx: Solo

Personal tools