Lotharek

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 07:42, 8 lip 2011
Stryker (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Lotharek (Dyskusja | wkład)

Linia 6: Linia 6:
Pochodzi z Piekar Śląskich; pierwszy komputer ATARI kupił w sklepie prowadzonym przez mamę [[Paskud]]a. Pochodzi z Piekar Śląskich; pierwszy komputer ATARI kupił w sklepie prowadzonym przez mamę [[Paskud]]a.
-Ponownie żonaty (szczęśliwie), przyznaje się do jednego dziecka. Na [[SillyVenture 2010]] ustanowił rekord z lutownicą w ręce - 19 godzin. Pojawia się od kilku lat regularnie na większości [[copy party|PARTY]] ([[Głuchołazy]], [[Grzybsoniada]], SV2k10, [[Forever]])+Stan wolny. Na [[SillyVenture 2010]] ustanowił rekord z lutownicą w ręce - 19 godzin. Pojawia się od kilku lat regularnie na większości [[copy party|PARTY]] ([[Głuchołazy]], [[Grzybsoniada]], SV2k10, [[Forever]])
[[Kategoria:Ludzie]]. [[Kategoria:Ludzie]].

Aktualna wersja

Grafika:Loth.JPG

Przemysław Michał Lothar Krawczyk (stąd nick LOTHARek - po ojcu). Osoba, która wzbudziła wiele kontrowersji na forum Atari Area, gdzie jest aktywny od 2005 roku. Używał tam kiedyś również (alternatywnej) ksywy ALP. Z zamiłowania elektronik. Niegdyś niezłomny zwolennik mało popularnego i lubianego w Polsce interfejsu MyIDE. Stał się też bohaterem dwóch fejkowych demosów "MyIDE Demo".

Pochodzi z Piekar Śląskich; pierwszy komputer ATARI kupił w sklepie prowadzonym przez mamę Paskuda.

Stan wolny. Na SillyVenture 2010 ustanowił rekord z lutownicą w ręce - 19 godzin. Pojawia się od kilku lat regularnie na większości PARTY (Głuchołazy, Grzybsoniada, SV2k10, Forever).

Strona domowa

Personal tools