MOVIE MAKER

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 03:14, 27 cze 2006
Mikey (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 03:05, 26 gru 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Program ten, znany także jako '''Atari MOVIE MAKER''' był jednym z pierwszych programów stosowanych na Atari xl/xe do "produkcji" filmów rysunkowych. Mieścił się on na 2 dyskietkach, przy czym pierwsza strona pierwszej dyskietki zawierała sam program, a kolejne trzy strony to były przykładowe filmiki.+Program ten, znany także jako '''Atari MOVIE MAKER''' jest jednym z pierwszych programów stosowanych na Atari XL/XE do "produkcji" filmów rysunkowych. Mieści się na dwóch dyskietkach, przy czym pierwsza strona pierwszej dyskietki zawiera sam program, a kolejne trzy strony - przykładowe filmiki.
 + 
Inne programy tego typu na małe Atari: Inne programy tego typu na małe Atari:
 +
* [[Film Editor]] - wydane przez [[Domain Software]] * [[Film Editor]] - wydane przez [[Domain Software]]
* [[Animator]] - program wydany przez [[L.K. Avalon]] oraz tak samo nazywający się program [[Fox|Foxa]] * [[Animator]] - program wydany przez [[L.K. Avalon]] oraz tak samo nazywający się program [[Fox|Foxa]]

Wersja z dnia 03:05, 26 gru 2006

Program ten, znany także jako Atari MOVIE MAKER jest jednym z pierwszych programów stosowanych na Atari XL/XE do "produkcji" filmów rysunkowych. Mieści się na dwóch dyskietkach, przy czym pierwsza strona pierwszej dyskietki zawiera sam program, a kolejne trzy strony - przykładowe filmiki.

Inne programy tego typu na małe Atari:

Personal tools