Maestro

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 08:37, 8 lip 2006
Miker (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Krótki (Dyskusja | wkład)
(poprawka linków po przeniesieniu artykułów)
Linia 2: Linia 2:
Ryszard Cybruch. [[Muzyk]] grup [[Zelax]] i Gedeon (ST). Z czasem przemianował się na Seabrush. Ryszard Cybruch. [[Muzyk]] grup [[Zelax]] i Gedeon (ST). Z czasem przemianował się na Seabrush.
-Dobry znajomy [[VLX|VLXa]], z którym skomponował (na PC) utwór "Atari 8-bit", wystawiony w konkursie podczas party Silly Venture 2000.+Dobry znajomy [[VLX|VLXa]], z którym skomponował (na komputerze PC) utwór [http://atariki.krap.pl/images/b/b4/Atari8.zip "Atari 8"], wystawiony w konkursie podczas party [[SillyVenture 2000]].
Na 8-bitowym Atari uwiecznił się udziałem w demie [[Endless Dream]] (muzyka wespół z [[Ramzes]]em oraz [[Foster]]em). Na 8-bitowym Atari uwiecznił się udziałem w demie [[Endless Dream]] (muzyka wespół z [[Ramzes]]em oraz [[Foster]]em).
 +Odwiedził kilka zlotów, m.in. [[Intel Outside 4]] i [[QuaST 2005]].
-Ciekawostką jest pochodzenie ksywy Seabrush-a. Otóż się kiedyś [[SAM]]em (angielską wersją) wpisał swoje nazwisko. Program odczytał je jako ''Sibracz''.+Ciekawostką jest pochodzenie ksywy Seabrush-a. Otóż bawiąc się kiedyś [[SAM]]em (angielską wersją) wpisał on swoje nazwisko. Program odczytał je jako ''Sibracz''.
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]

Aktualna wersja

Grafika:MAESTRO_aka_SEABRUSH.jpg

Ryszard Cybruch. Muzyk grup Zelax i Gedeon (ST). Z czasem przemianował się na Seabrush. Dobry znajomy VLXa, z którym skomponował (na komputerze PC) utwór "Atari 8", wystawiony w konkursie podczas party SillyVenture 2000. Na 8-bitowym Atari uwiecznił się udziałem w demie Endless Dream (muzyka wespół z Ramzesem oraz Fosterem). Odwiedził kilka zlotów, m.in. Intel Outside 4 i QuaST 2005.

Ciekawostką jest pochodzenie ksywy Seabrush-a. Otóż bawiąc się kiedyś SAMem (angielską wersją) wpisał on swoje nazwisko. Program odczytał je jako Sibracz.

Personal tools