Micro Recorder

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 15:26, 27 wrz 2005
Seban (Dyskusja | wkład)
(takie tam :) popraki stylu :))
← Previous diff
Wersja z dnia 15:43, 5 paź 2005
Miker (Dyskusja | wkład)
(+ kategoria)
Next diff →
Linia 6: Linia 6:
Ten program nie miał prawie żanych możliwości edycji. Powstał jedynie w celu pokazania większych mozliwości A/D Convertera. Pozwalał on na [[digitalizacja|digitalizację]] długich fragmentów dźwięku, dzięki wykorzystaniu rozszerzonej/dodatkowej pamięci komputera. Umożliwiał nieco większą od poprzedników ([[Digital Studio]],[[Sample Editor]]) częstotliwość próbkowania, przez co można było otrzymać lepszy jakościowo dźwięk, co wiązało się niestety z dużo większymi plikami wynikowymi. Ten program nie miał prawie żanych możliwości edycji. Powstał jedynie w celu pokazania większych mozliwości A/D Convertera. Pozwalał on na [[digitalizacja|digitalizację]] długich fragmentów dźwięku, dzięki wykorzystaniu rozszerzonej/dodatkowej pamięci komputera. Umożliwiał nieco większą od poprzedników ([[Digital Studio]],[[Sample Editor]]) częstotliwość próbkowania, przez co można było otrzymać lepszy jakościowo dźwięk, co wiązało się niestety z dużo większymi plikami wynikowymi.
 +
 +[[Kategoria:Oprogramowanie Atari 8-bit]]
 +[[Kategoria:Programy użytkowe]]

Wersja z dnia 15:43, 5 paź 2005

Micro Recorder to już ostatni program z pakietu oprogramowania: (Digital Studio,Sample Editor,Mirco Recorder) stworzonego na zamówienie firmy Mirage przez SoTe i Sebana. Tak jak w przypadku Digital Studio czy Sample Editor oprogramowanie to zostało dołączone do samplera Mirage AD Converter.


Grafika:Code3_micro_recorder.png


Ten program nie miał prawie żanych możliwości edycji. Powstał jedynie w celu pokazania większych mozliwości A/D Convertera. Pozwalał on na digitalizację długich fragmentów dźwięku, dzięki wykorzystaniu rozszerzonej/dodatkowej pamięci komputera. Umożliwiał nieco większą od poprzedników (Digital Studio,Sample Editor) częstotliwość próbkowania, przez co można było otrzymać lepszy jakościowo dźwięk, co wiązało się niestety z dużo większymi plikami wynikowymi.

Personal tools