Mikołów

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 14:16, 31 sie 2005
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 21:44, 11 wrz 2005
Alex (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 4: Linia 4:
* toaleta na ''świeżym'' powietrzu, * toaleta na ''świeżym'' powietrzu,
* pizza o specyficznym smaku, * pizza o specyficznym smaku,
-* nagrywanie 8-bitowych prac z music-compo na taśmę magnetofonową celem (chyba) zrobienia audycji radiowej na samym compo. ;))+* nagrywanie 8-bitowych prac z music-compo na taśmę magnetofonową w celu (chyba) zrobienia audycji radiowej na samym compo. ;))
W kronikach zapisała się też pierwsza publiczna prezentacja przełomowego dema [[AssKicker]] grupy [[Shadows]], której wagę zresztą podkreślili sami członkowie tej grupy, przechadzając się na party w odświętnych garniturach. ;) W kronikach zapisała się też pierwsza publiczna prezentacja przełomowego dema [[AssKicker]] grupy [[Shadows]], której wagę zresztą podkreślili sami członkowie tej grupy, przechadzając się na party w odświętnych garniturach. ;)

Wersja z dnia 21:44, 11 wrz 2005

Mikołów Party zwane też (bardziej oficjalnie) jako Silesian Atari Open - party zimowe z 1995 oraz 1996 roku. Odbyło się w budynku szkoły. Charakterystyczną cechą tego party był unoszący się w powietrzu smród siarki, w końcu Mikołów leży na Górnym Śląsku :)

Inne ciekawostki:

  • toaleta na świeżym powietrzu,
  • pizza o specyficznym smaku,
  • nagrywanie 8-bitowych prac z music-compo na taśmę magnetofonową w celu (chyba) zrobienia audycji radiowej na samym compo. ;))

W kronikach zapisała się też pierwsza publiczna prezentacja przełomowego dema AssKicker grupy Shadows, której wagę zresztą podkreślili sami członkowie tej grupy, przechadzając się na party w odświętnych garniturach. ;)

Party to określa się też jako PASKUDne, co jest oczywiste, bo organizował je m.in. Paskud.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools