Mikołów

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 13:32, 12 gru 2004
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 13:37, 12 gru 2004
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
Party zimowe z 1995 roku. Odbyło się w budynku szkoły. Charakterystyczną cechą tego party był unoszący się w powietrzu smród siarki, w końcu [http://www.mikolow.um.gov.pl/ Mikołów] leży na Górnym Śląsku :) Party zimowe z 1995 roku. Odbyło się w budynku szkoły. Charakterystyczną cechą tego party był unoszący się w powietrzu smród siarki, w końcu [http://www.mikolow.um.gov.pl/ Mikołów] leży na Górnym Śląsku :)
-Inne ciekawostki: ubikacje na ''świeżym'' powietrzu, pizza o specyficznym smaku, nagrywanie 8-bitowych prac na music-compo na taśmę magnetofonową celem (chyba) zrobienia audycji radiowej na samym compo. ;))+<br>
- +Inne ciekawostki:
 +<li>toaleta na ''świeżym'' powietrzu,
 +<li>pizza o specyficznym smaku,
 +<li>nagrywanie 8-bitowych prac na music-compo na taśmę magnetofonową celem (chyba) zrobienia audycji radiowej na samym compo. ;))
 +<br> W kronikach zapisała się też pierwsza publiczna prezentacja przełomowego dema [[Asskicker]] grupy [[Shadows]], której wagę zresztą podkreślili sami członkowie tej grupy, przechadzając się na party w odświętnych garniturach. ;)
 +<br><br>
Party to określa się też jako PASKUDne, co jest oczywiste, bo organizował je m.in. [[Paskud]]. Party to określa się też jako PASKUDne, co jest oczywiste, bo organizował je m.in. [[Paskud]].
{{stub}} {{stub}}

Wersja z dnia 13:37, 12 gru 2004

Party zimowe z 1995 roku. Odbyło się w budynku szkoły. Charakterystyczną cechą tego party był unoszący się w powietrzu smród siarki, w końcu Mikołów leży na Górnym Śląsku :)
Inne ciekawostki:

  • toaleta na świeżym powietrzu, <li>pizza o specyficznym smaku, <li>nagrywanie 8-bitowych prac na music-compo na taśmę magnetofonową celem (chyba) zrobienia audycji radiowej na samym compo. ;))
    W kronikach zapisała się też pierwsza publiczna prezentacja przełomowego dema Asskicker grupy Shadows, której wagę zresztą podkreślili sami członkowie tej grupy, przechadzając się na party w odświętnych garniturach. ;)

    Party to określa się też jako PASKUDne, co jest oczywiste, bo organizował je m.in. Paskud.
    Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.
  • Personal tools