Mirage AD Converter

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 20:14, 14 wrz 2005
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 09:55, 30 cze 2006
Mikey (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
{{grafr|ad-converter.jpg}} {{grafr|ad-converter.jpg}}
-A-D Converter firmy Mirage Software to zestaw służący do digitalizacji dźwięku.+Zestaw służący do digitalizacji dźwięku, produkowany przez [[Mirage]]
Zestaw składa się z urządzenia do digitalizacji (patrz zdjęcie obok) i kilku programów użytkowych. Zestaw składa się z urządzenia do digitalizacji (patrz zdjęcie obok) i kilku programów użytkowych.

Wersja z dnia 09:55, 30 cze 2006

Grafika:ad-converter.jpg

Zestaw służący do digitalizacji dźwięku, produkowany przez Mirage

Zestaw składa się z urządzenia do digitalizacji (patrz zdjęcie obok) i kilku programów użytkowych. Sampler można podłączyć do dowolnego źródła dźwięku, które ma wyjście słuchawkowe. W zestawie znajduje się program Audio Master, który wykorzystuje pełną pamięć komputera (także 128kB, 192kB, 320kB, ...) Program Audio Master może pracować jako niezależny program muzyczny z możliwością, np. podziału sampla na próbki, dowolnych operacji na takich próbkach, komponowania muzyki przy ich użyciu, itp. Audio Master ma możliwość definiowania dźwięków "pod" klawiszami klawiatury, granie i komponowanie (program zapamiętuje odtwarzane dźwięki) na klawiaturze.

Grafika:Mirage_adconverter.jpg
Grafika:Mirage_adconverter_2.jpg
Personal tools